Jak dołączyć do gry
Witaj!Jeżeli tu jesteś z pewnością chcesz się dowiedzieć jak dołączyć do gry na naszym serwerze. To bardzo proste! W kilku punktach wytłumaczymy Ci jak pobrać i zainstalować San Andreas Multiplayer, jak dodać serwer do listy ulubionych oraz jak założyć konto na serwerze. Ruszamy. Smile1. Pobierz San Andreas Multiplayer w wersji 0.3.7. Możesz je pobrać klikając tutaj.

2. Jeżeli plik z multiplayerem został pobrany, uruchom go i zainstaluj w głównym folderze GTA: San Andreas. Po zakończonej instalacji uruchom aplikację sa-mp.exe, która znajduje się w katalogu z grą i wykonaj poniższe kroki:


a) Wpisz swój nick w białym polu "Name" - wpisaną tam nazwę będziesz używał podczas gry na serwerze,

b) Dodaj FullServer do listy ulubionych serwerów. Aby to zrobić kliknij na pomarańczowy ptaszek (na górze klienta) i wpisz wpisz w nim adres: 54.38.201.18:7777

[Obrazek: hqmsd.png]

Gratulujemy! Właśnie dodałeś FullServer do listy ulubionych serwerów.

[Obrazek: qjhfs.png]


c) Teraz czas połączyć się z serwerem. Aby to zrobić kliknij dwa razy na tabelkę z serwerem, po czym naciśnij "Connect".


3. Jeżeli dotarłeś do tego punktu to znaczy, że właśnie połączyłeś się z serwerem. Na sam początek musisz zaakceptować regulamin. Gdy to zrobisz pojawi się scenka z wyborem skina. Po wybraniu swojej postaci możesz wybrać język jaki chcesz używać podczas gry. Do wyboru jest polski i angielski z myślą o graczach zza granicy. Jeżeli wykonałeś te wszystkie rzeczy możesz się zarejestrować. Wpisz /rej lub /rejestracja. Na sam początek wyskoczy Ci ponownie okienko

ze skróconym regulaminem serwera, zaakceptuj go, ale pamiętaj, że pełny regulamin znajduje się tutaj na forum.


Po zaakceptowaniu regulaminu, wyświetli Ci się okienko, którym będziesz musiał podać swoje hasło. Dobrze je zapamiętaj i nikomu go nie udostępniaj. Gdy to zrobisz, przejdź "Dalej".

[Obrazek: fdgfy.png]


Następnie wpisz swój adres e-mail. Prosimy, abyś wpisał prawdziwy adres, ponieważ przyda Ci się on w przypadku, gdy zapomnisz hasła do swojego konta.

[Obrazek: lzxbj.png]


4. Gratulujemy! Właśnie stałeś się pełnoprawnym graczem naszego serwera. Życzymy miłej gry! Smile

Użytkownicy przeglądający ten dział: 2 gości
  
Jak dołączyć do gry
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
Nie masz uprawnień do przeglądania wątków w tym dziale.

  Nowe posty
  Popularny wątek (nowe)
  Popularny wątek (brak nowych)
Brak nowych postów
Zawiera Twoje posty
Zamknięty wątek
Szukaj w tym dziale:

Skocz do: