Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions (NEW Version)

Champions
<i>Od kiedy istniejemy?</i>
Gang Champions istnieje od samego początku, po reaktywacji FullServera. Założył go oczywiście Dziorek (dziś Szeryf).  Na początku, z pewnością ludzie, którzy tworzyli ten gang nie spodziewali się, że przetrwa on tyle czasu, mogę się o to założyć. Niestety, nie było mi dane być z nimi od początku, dołączyłem trochę później. Nie znam więc całej historii istnienia gangu. Myślę jednak, że była ona ciekawa. Od czasu mojego przyjścia wiele się zmieniło, wiele osób przetoczyło się przez gang, zostawiając po sobie większy lub mniejszy ślad (zarówno ten zły jak i ten pozytywny). Atmosfera potrafiła być różna, ponura lub niezwykła. Myślę, że to jest niesamowite. Wielu bowiem, którzy zostali na dłużej mocno związali i identyfikowali się z Champions - w tym ja. 

Co nas interesuje?
Zainteresowania ludzi z gangu są przeróżne. Niektórzy wolą DM i zabijanie innych, niektórzy wyścigi, serwerowe atrakcje, a inni jeszcze różniejsze rzeczy. Nie ma żadnych wytyczonych norm, że każdy ma strzelać z de jak z kałasznikowa, ani być demonem prędkości i mieć połowy rekordów na /race albo spychać wszystkich oponentów na derbach. Pomyślicie jednak, czy Champions to gang dla noobów? Możliwe, że w pewnym momencie tak było. Dziś chcemy to zmienić, razem. 

<i>Co się dla nas liczy?</i>
Jak wspomniałem wyżej, zainteresowania są przeróżne. W jaki więc sposób możemy stwierdzić, czy dana osoba nadaję się do Champions? Od tej pory (i myślę że w tej sprawie zarząd gangu zgodzi się ze mną), najważniejsze jest ZACHOWANIE aplikanta. Osoba, która chce do nas dołączyć powinna odznaczać się pewnym poziomem kultury osobistej. Może wiecie lub nie, sporo osób ostatnimi czasami odeszło z naszego gangu (jedni sami, a inni zostali wyrzuceni). Myślę, że dało to swego rodzaju impuls do działania. Według mnie to idealna chwila, aby zmienić dotychczasowe metody i postawić bardziej na jakość, a nie ilość członków w gangu. Dlatego też, piszę tą reklamę gangu, z myślą, że przeczytasz ją i jeśli spełniasz warunki, które podałem złożysz do nas podanie. 

Gdzie złożyć podanie?
No właśnie, podałem już warunki, które powinno się i trzeba spełnić, to teraz warto by było powiedzieć: JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ? Przyznam, że sam obecnie pracuję nad forum gangu, możliwe że dodam adres już niebawem. W tej chwili jednak najlepiej, gdy chcesz do nas dołączyć - napisz do jednego z liderów na forum serwera, lub w samej grze (możesz też napisać do założyciela, oczywiście). 

Korzyści płynące z bycia u nas (co nas wyróżnia)
<span style="font-size:14px;">Okej, powiedziałem już jak możesz podwyższyć swoje szanse na dołączenie do nas oraz jak złożyć podanie. Co jednak możemy Ci zaoferować my, a nie ty nam? Pierwszą sprawą są oczywiście korzyści płynące z bycia w jakimkolwiek gangu (wspólne konto bankowe, ulepszenia, unikalny kolor nicku, możliwość grania sparingów itp.). Drugą sprawą jest fakt, że możemy zagwarantować miłą i ciepłą atmosferę oraz wspólna zabawę (o którą przecież chyba właśnie powinno chodzić, prawda?). Pamiętaj, jeśli ktoś poprosi o pomoc (i na nią zasłuży) w Champions - zawsze ode mnie ją dostanie. Myślę, że tworzymy dość zgraną ekipę, choć nie jest to może 100% zgranie, jednak cały czas nad tym pracujemy. </span>

Pozdrawiam i zapraszam ~ Infinity

Bardzo podoba mi się podział tekstu na pięć partycji wsparty nagłówkami zawierającymi kluczowe pytania lub hasła, które oferują nam ponadprzeciętny poziom przejrzystości tekstu i tym samym pozwalają nam lepiej odnaleźć się w całym artykule. Myślę, że po takim opisie czytelnik będzie wiedział co w trawie piszczy, nei chce mi sie pisać dalej, również dziękuję, pozdrawiam i przepraszam - aver. :) :) :)

Gorąco zachęcam chętnych do gangu.

Bardzo fajny gang.Miło i przyjemnie mi sie was zabija.A tak na poważnie to jeden z nielicznych gangów na FS który trzyma poziom, teraz pozbyliście sie paru cwaniaków z gangu, to jeszcze większy plus.
8,5/10

Dobrzy i normalni gracze, na dodatek świetni sojusznicy. 10/10

Dzięki za wszystkie opinie.
Właśnie powstała strona naszego gangu, adres to: champions-gang.ugu.pl

gang 10/10

[Obrazek: epggAYZ.png]

delete

Aktualnie mamy największą aktywność w gangu, dlatego zapraszam serdecznie.

Czempionsy w sumie ok daje 8,5 bo dziurek i ksiądz pedofil co gwalcil lowiego 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości