Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza urodzinowa twórczość!
#1

Wasza urodzinowa twórczość!


Urodziny FullServera to dzień wyjątkowy i ich celebrowanie musi wzbudzać wyjątkowe emocje. Dlatego też, mamy dla Was coś, co pozwoli je Wam wyrazić i jednocześnie podzielić się nimi z innymi graczami!


Zadanie jest pozornie bardzo proste, choć będzie od Was wymagało nieco artystycznego wkładu. Chodzi o stworzenie i umieszczenie w tymże wątku czegoś, co najlepiej opisze i zobrazuje to, co będzie się działo podczas 6. urodzin FS.


Może to być naprawdę cokolwiek: film, relacja zdjęciowa, relacja tekstowa, autorski obrazek, komiks, wierszyk, piosenka lub coś jeszcze innego... Formuła konkursu celowo jest otwarta, gdyż chcemy dać Wam szeroką możliwość wykazania się - wszakże każdy z Was posiada inne talenty. Pozostawiamy to po prostu Waszej inwencji twórczej. Nie chcemy też ograniczać Waszej weny - jeżeli ktoś miałby ochotę stworzyć więcej niż jedno dzieło - droga wolna!


Oczywiście, jak w każdym konkursie, i tutaj przewidziane są również nagrody, których wysokość pozwolimy sobie jeszcze przedyskutować i ustalić w zależności od Waszego wkładu oraz ilości zgłoszeń. Czas na Wasze prace macie aż do niedzieli włącznie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że niektóre z w/w tworów mogą zabrać trochę czasu.

 
Zapraszamy do zabawy! :)

#2
https://www.youtube.com/watch?v=UZ5TCHxqGYE
#3

[Obrazek: ZXYrdmj.png]

#4
https://www.youtube.com/watch?v=p4J5pkwTv2g
#5

Ostrzegam: "RAKOTWÓRCZE".
 
Otwierasz spoiler na własną odpowiedzialność!
 


Cytat:[Obrazek: 34L4kl2.png]

#6
https://www.youtube.com/watch?v=APsgUEd3Ya8
#7

W konkursie oficjalnie postanowiliśmy nagrodzić dwójkę uczestników: K250 oraz PatFloyda, jako że ich filmiki bardzo nam się spodobały. Każdy z nich otrzyma 2 tygodnie przedłużenia/nadania konta VIP lub wybranego domu (do wyboru). Świetną pracę wykonał również Lowi, który niestety nie zmieścił się w terminie konkursu - mimo tego (ze względu na jakość jego pracy) postanowiliśmy nagrodzić go dodatkowo - 1 tygodniem przedłużenia/nadania konta VIP lub wybranego domu (do wyboru). Decyzję odnośnie wyboru nagrody proszę przekazać mi na serwerze lub poprzez forumowe PW. Gratulujemy nagrodzonym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom!

  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości