Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tournament of Champions
#1

[Obrazek: MqwxWWz.png]
 
 
Zgodnie z zapowiedziami, jutro - 11 października, o godzinie 19:30 odbędzie się indywidualny Turniej Mistrzów.
 
Zawody są przeprowadzane całkowicie oddzielnie od Speedway League; jednak do ich przeprowadzenia wykorzystaliśmy klasyfikację z ligi a także regulamin z ligi - z kilkoma drobnymi zmianami.
 
Do rywalizacji przystąpi tylko 8 najlepszych zawodników Speedway League - w przypadku niestawienia się któregoś, wówczas miejsce w konkursie przechodzi na kolejnych zawodników. Rywalizacja została podzielona na 2 półfinały i finał, do którego zakwalifikują się dwaj najlepsi zawodnicy z półfinałów.
 
Biegów w półfinałach i finałach będzie 6. To z którego toru startuje zawodnik zostanie wylosowane - ta pozycja startowa obowiązuje jednak tylko przez pierwsze 3 biegi, na kolejne 3 zawodnicy zamieniają się, tj. zawodnik z toru 1 będzie startować z 4, zawodnik z toru 2 z 3 - lustrzane odbicie.
 
W finale tory zależą od zajętego miejsca, tj. najlepsza osoba z półfinału 1 startować będzie z toru 1, drugi zawodnik z tego półfinału z 2, pierwszy zawodnik z półfinału drugiego z 3 i drugi zawodnik z półfinału drugiego z 4. I tak samo jak w pierwszej fazie, w finale również po trzech biegach nastąpi zmiana torów.
 
W przypadku gdy z półfinałąch czy finale dojdzie do remisu, istotnego dla dalszej rozgrywki, wówczas przeprowadzane będą dogrywki.
 
Osoby zakwalifikowane do zawodów:
 
Jan_Kochanowski

$ylwo189

Heikki

Robin

pit2012

clarence

KRZYKACZ

Iker

 
<a data-ipb="nomediaparse" href="http://i.imgur.com/sUV3nen.png">Wylosowane</a> pary półfinałowe (wraz z torem startowym na bieg 123/456):
 
Półfinał 1:
 
1. $ylwo189 (tor 1/4)

2. Jan_Kochanowski (tor 2/3)

3. clarence (tor 3/2)

4. pit2012 (tor 4/1)

 
Półfinał 2:
 
1. Iker<strong> (tor 1/4)
</strong>
2. KRZYKACZ (tor 2/3)

3. Heikki (tor 3/2)

4. Robin (tor 4/1)


  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości