Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Speedway League - Edycja I - Informacje i dyskusje

TH
wyraża zgodę na dodatkowe punkty :D

Jakoś mi się to nie podoba. Oczywiście, może to być motywujące i korzystne dla gangu, który zajmuje 3 lub 4 miejsce, ale nie dla lidera zawodów. Jeżeli dany gang przez dwa tygodnie zawodów stara się, zdobywa punkty i zajmuje 1 miejsce, a nagle może tą pozycje stracić (poprzez dokładanie jakiś nagłych, nowych ustaleń) no to dla mnie jest to idiotyzm totalny. Oczywiście regulamin można modyfikować, ale bez przesady i na pewno nie w taki sposób. Wiadomo dlaczego taki pomysł w ogóle powstał - z pewnością nie dla uatrakcyjnienia i emocji, a jedynie dla zyskania sobie dodatkowej szansy. W przypadku PS, gdyby utrzymali poziom, a potem nagle mieli małe potknięcie na samym końcu -  to według mnie nie byłoby to uczciwe i na ich miejscu bym się wściekła :P

Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby poczekać na wypowiedź PS jako liderów ligi

BloodLine_ i o to w tym chodzi. Skoro liderują, to niech liderują też w fazie play-off. Walczymy do końca normalnie i tu nie ma miejsca na potknięcia. To by była jedynie ich wina. ;)

Jaka ich wina? Terminarz został przygotowany tak, a nie inaczej - idiotyczna byłaby teraz zmiana reguł (bo ktoś nagle sobie wymyślił coś innego). Wnoszę stanowczy sprzeciw :P

Tak samo jak Ty nazywasz winą PS to, że mogłaby się im potknąć noga w play-offie, tak samo można nazwać winą TNE, że być może nie będą potrafili wygrać ligii w sezonie zasadniczym :D Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Zgadzam się z Blood. Niech zostanie tak jak jest. Zasady zostały już ustalone wcześniej i nie ma co teraz mieszać.

Czyli Play-off odrzucamy a co z punktami bonusowymi?

PS po ustaleniu z reszta czlonkow gangu nie zgadza sie na playoffy.

Playoffy się nie przyjęły, ale ja mam inną koncepcję. Żeby po turnieju drużynowym zrobić mały turniej indywidualny.

To byłby całkowicie osoby turniej, tylko wykorzystalibyśmy do jego przeprowadzenia klasyfikacje indywidualną z ligi.

W tym turnieju wzięło by udział 8 najlepszych osób z klasyfikacji indywidualnej, rywalizacja podzielona by była na dwa półfinały. W każdym półfinale po 2 osoby z miejsc 1-4 i 2 osoby z miejsc 5-8.

Zamiast 5 to 6 biegów - tak żeby było po równo z miejscami startowymi.

Po półfinałach mecz o 3. miejsce i finał. Całość jednego dnia do rozegrania.

Fajny pomysl. Ale nagroda za ten turniej jest osobna? Bo.za indywidualny.juz jest nagroda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości