Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacje z serwera
#1
W ostatnim czasie na serwer zawitały długo oczekiwane sparingi gangowe. Wszystkie gangi zapraszamy do wspólnej rywalizacji!

Co zrobić, aby wyzywać gang na sparing?

Na sparing mogą zapraszać założyciele i liderzy gangów. Robicie to za pomocą głównej komendy zarządzającej swoim gangiem, czyli /gang. Na liście wyboru macie możliwość wyzwania na sparing danego gangu (tak jak na poniższym obrazku).

[Obrazek: xvbeCay.png]

Po wybraniu tej opcji pojawi Wam się spis wszystkich gangów na serwerze - wybieracie ten z którym chcecie walczyć. Ostatnim etapem będzie wybór areny do walki oraz możliwość wyboru broni, którymi zamierzacie walczyć (do wyboru są maksymalnie trzy bronie). Aby sparing się odbył założyciel lub lider Waszego przeciwnika musi zaakceptować propozycję walki za pomocą komendy /sakceptuj (ma na to 20 sekund). Walki są rozgrywane do dziesięciu punktów. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

Areny do wyboru (obecnie): Mordownia, Rotunda, Onede, WH, Posterunek Policji SFPD.


Screen z testowania spraringów:
Cytat: Spoiler
[Obrazek: eDwVwGQ.jpg]


#2
Na serwer została dodana nowa frakcja o nazwie Medycy. Jak do niej dołączyć? To bardzo proste! Wystarczy wejść w serduszko, które znajduje się w środku budynku Szpitala mieszczącego się obok posterunku policji w Los Santos.
 
Osoby, które potrzebują pomocy zachęcamy do użycia komendy /karetka. Po jej użyciu medycy zostaną powiadomieni o danym zdarzeniu i z pewnością szybko przyjadą na miejsce!
 


Cytat:[Obrazek: UcDnGhM.jpg]
 
Mamy również informację dla osób dołączających do frakcji Policjantów. Od teraz (aby ułatwić Wam zadanie), gdy gracz przekroczy dozwoloną prędkość wyświetli Wam się na czacie taki komunikat.
 
[Obrazek: yHZcdgj.png]
 
Także bądźcie czujni! :)
 
Na sam koniec informujemy, że zostały dodane drobne poprawki do sparingów gangowych + komenda /soff, która pozwala włączyć, lub wyłączyć teleport na sparing.
Dla osób chcących się lepiej zapoznać ze sparingami w grze, do panelu /pomoc dodano zakładkę "Sparingi gangowe", gdzie możecie dokładnie przeczytać czym one są i na czym polegają. 
Już niedługo zostanie zorganizowany konkurs związany właśnie ze sparingami. O tym poinformujemy wkrótce.
#3
Na serwer została dodana nowa arena o nazwie /WC (wojna czołgów). Miejsce jej położenia to świetnie oddające klimat takiej rozrywki, stare lotnisko znajdujące się w Bone Country.

Poniżej zamieszczamy screen nowej areny.

 Cytat:
[Obrazek: huu0NT2.png]

 

Pojawił się również kolejny mniejszy dodatek do sparingów. Pod komendą /sinfo ukaże Wam się lista wszystkich przydatnych komend sparingowych.

 

[Obrazek: GRYig7B.png]

 

Informujemy także, że zgodnie ze zgłoszeniem o identyfikatorze #000173 została zablokowana możliwość przejmowania dzielnic gangowych mając wykupiony tryb pasywny.
#4
Niedawno na serwer przybyło sporo nowości. Jedną z nich to konto bankowe, które ma każdy gang na serwerze.

 

[Obrazek: 2e2fp7r.jpg]

 

Każdy członek gangu może wpłacać pieniądze, aby móc kupić za to na przykład /ulepszenia. Czymże one są i jak działają. Jeżeli lider gangu wyraża chęć pełnej dominacji w San Andreas może skrzyknąć swoich ziomków i będąc koło siebie rozdać broń bądź pełną kamizelkę i życie. Ulepszenia są ważne do czasu wyjścia z serwera.

WAŻNE: Pojazd gangowy zostanie dodany wkrótce!

 

[Obrazek: 2akfh8o.jpg]

 

Powróciły także lubiana przez graczy loteria (/los). Z wyglądu pozostała w niezmienionej formie, lecz od środka przeszła gruntowną przebudowę.

[Obrazek: 2q04wpj.jpg]

 

Oprócz tego jest kilka małych zmian: poprawiono textdrawy odpowiedzialne za wiadomości administratora/moderatora. Zmieniono bronie w broni godziny i dodano /labirynt do atrakcji godziny.
#5
W dniu dzisiejszym zostało przyjęte na serwer zgłoszenie, które wzbudziło duże zainteresowanie graczy, a mianowicie chodzi o System Prac Serwerowych

 

Cóż to jest? To jest nic zwykłego jak zestawienie poprzednich dobrze znanych frakcji pod wspólną komendą /praca

 

[Obrazek: Fwkrk2i.jpg?1]

 

Lista prac: Lista zawodów możliwych do robienia.

Postęp: Nasz postęp w danej pracy.

Informacje: Możemy wybrać informacje dotyczącą wybranego zawodu.

Ranking pracowników: Ranking najlepszych 20 pracowników w danym zawodzie. Ktoś musi w końcu wyrobić 300 procent normy :)

Gracz może wybrać jedną pracę spośród interesujących go zawodów.

Na dzień dzisiejszy są 3 prace dostępne dla wszystkich:

 

[Obrazek: OMV7ryd.jpg]

 

Kierowcy: Muszą wykazać się umiejętnością jazdy po trasach San Andreas aby dowieźć towar w całości do danego punktu.

Dilerzy: Robota dla złych ludzi! Mają do dyspozycji łodzie Jetmax i muszą przemieszczać się wodami, aby dostarczyć przesyłkę do danego portu.

Piloci: Marzyłeś o lataniu? To w takim razie praca dla Ciebie! Możesz wzbić się w przestworza i dokonywać zrzutu w specjalnych miejscach nad znanymi Wam miejscami. Uwaga: Radzimy uważać na latanie nad bazą wojskową, gdyż można narazić się w ten sposób wojskowymi :)

 

Następne prace zostaną sukcesywnie dodawane.

 

Ale to nie wszystko!

Za wykonanie jednego zlecenia dostajemy punkt. Pewna ilość punktów to jest następny poziom i odpowiednia nagroda (w postaci respektu i pieniędzy)

1 poziom: 10 punktów

2 poziom 35 punktów

3 poziom: 85 punktów

4 poziom: 160 punktów

5 poziom: 260 punktów

6 poziom: 385 punktów

7 poziom: 535 punktów

8 poziom: 715 punktów

9 poziom: 915 punktów

10 poziom: 1140 punktów

Następne poziomy mogą w przyszłości być dodane, ale któż to wie.
#6
Wraz z nową wersją skryptu XyzzyDM, a dokładniej 1.4.0 na serwer wprowadzono szereg nowości.


Powiększono /praca o dwa zawody:


1. Kierowca autobusu


[Obrazek: q8Zc5El.png]

Naszym zadaniem jest wjechanie autobusem w startowy checkpoint (jest nim pierwsza zajezdnia w San Fierro koło /salon, planowane są jeszcze dwie) Następnie musimy się poruszać od przystanku do przystanku:


[Obrazek: W2r2yjf.png]


[Obrazek: F6ptYHF.png]

Aby zakończyć kurs musimy zajechać ponownie do zajezdni, bym tam otrzymać wypłatę. Aby móc zdobywać punkty do /praca należy być w frakcji "Kierowca autobusu" i mieć pasażerów. Za jednego pasażera dostajemy 1 respekt.


2. Policja

Zadaniem policji jest ściganie piratów drogowych, bądź przestępców, za których wyznaczono kwotę za ich zabicie (/hitman). Poszukiwany aby nie być ścigany przez policję musi przelać kasę policjantowi, albo może zostać zabity. Aktualnie ta praca jest wyłączona, zostanie Wam wkrótce udostępniona.


 


Pojawiły się też zmodyfikowane komendy takie jak:


/dom


[Obrazek: wtf5F4x.png]
/nowosci


[Obrazek: frBdyH8.png]


/teleporty


[Obrazek: 4dyDzLB.png]


i parę pozycji w /cmd


 


Przywrócono lubianą przez graczy zabawę /skoki


 


Wprowadzono nową /top > Czas noszenia artefaktu

Na czym to polega? Przy wyjściu z serwera jeżeli gracz ma artefakt to się zapisuje czas jego posiadania. Gracze mogą teraz bardziej rywalizować o artefakt, gdyż przez długie je noszenie mogą znaleźć się wśród najlepszych.


 


Trwają prace nad usprawnianiem sparingów. Gang może wygrać walkowerem, jeżeli członkowie drugiego gangu opuszczą sparing. Zwycięzca zyskuje 10 punktów respektu gangowego. Pojawiła się opcja balansu drużyn, która będzie wciąż udoskonalana.
[Obrazek: wvkzCjz.png]


 


VIPy otrzymały możliwość zmiany czasu dla siebie za pomocą komendy /vczas


Zmieniono muzyczkę w wybierałce na kawałek z GTA I
#7
Dodano możliwość zmiany języka (/language /lang /zmienjezyk) Są dwa języki do wyboru: język polski i angielski. Angielskie tłumaczenie będzie ulepszane.

Dodano dwie trasy autobusowe (Cranberry Station-Easter Bay Airport i Cranberry Station-Palomino Creek)

Powrócono do starego systemu wersjonowania gamemodu (VERrREV np 1.4.1r200)

Przywrócono arenę /PIER i dodano całkowicie nową arenę /TDM (drużynowe DM)

Dodano dwie mapki na /skoki

Poprawki drobnych błędów
#8
Dodano parę nowych tras na /derby

Dodano możliwość zamontowania bomby-pułapki w samochodzie (/8ball) Koszt 15 GP

Skrócone nazwy zabaw (/strzel, /lab)

Na chacie pokazywane są kolejne miejsca końcowe /race (od 1 miejsca do 10)

[Obrazek: D6JlpGQ.jpg?2]
#9

Praca rozwoziciela pizzy. W całym San Andreas są pizzernie, gdzie obok nich można za pomocą skutera Pizza Boy rozpocząć pracę rozwoziciela tychże włoskich smakołyków.


[Obrazek: uwBLTiy.png]


(W /praca przenosi nas tutaj, możliwość dostawania punktów do pracy będzie jutro)


Za każdą pizzę dostarczoną dostajemy 2 punkty respektu, a za 5 pizz premię 500 dolarów:


[Obrazek: 4SGfixt.png]


 


Jesteś zapisany na pewne atrakcje? Nie chcesz po kolei wpisywać /derbyexit /raceexit /ggexit? Komenda /wypisz jest dla ciebie!


 


Dodano nowe dzielnice w Los Santos oraz trzy próbne w północnym San Fierro. Przez pewien czas mogą się one niepoprawnie wyświetlać (brak przezroczystości).


 


Dodano /derbysolo. Jest to odmiana popularnego /solo dla tych co są mistrzami derby i nie tylko.


[Obrazek: iU24iKQ.png]


Teleportuje nas na znaną i lubianą arenę Derby Classic i wygrywa ten kto zepchnie przeciwnika.

#10
Dodano płatną komendę (30 GP) /ogloszenie

Polega ona na wyświetleniu danej informacji na ekranie (dokładnie pod kill listą) przez 10 sekund. Ogłoszenia nie mogą być wulgarne, nawiązujące do nienawiści (administracja zastrzega sobie prawo zdejmowania ogłoszeń i karania nieprzestrzegających regulaminu)

 
Dodano możliwość wyrzucenia członka gangu przez liderów, gdy dany członek jest offline. Należy w komendzie /gangwyrzuc podać dokładny nick, bądź część jego. Koszt operacji to $250 000 (opłata pobierana z konta gangowego)
Nadal można wnioskować o zmiany w gangu na forum za darmo
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości