Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10

Co do postu wyzej, wymieniłeś windows 8 w "skoro zawsze coś muszą spier...ć". Powiedz mi co jest Spier.....o w Windowsie 8? Mała liczba osób uznaje ten system za spierdolony z powodu narzuconego modern ui. A ty?

Design i szpieg legalności w wersji beta. Pisz co chcesz, ale od 8-mki teraz w 10-tce masz prawo Microsoft-a.

Dlatego mam siódemke.

Czemu się boicie tego, że Windows 10 zbiera wasze dane? Macie na pieńku z NSA? A może jesteście muzułmańskimi terrorystami?

Dlatego, że chcą mi usuwać pirackie programy pff. Chociaz i tak na razie mam 10 xd

Cytat:Czemu się boicie tego, że Windows 10 zbiera wasze dane? Macie na pieńku z NSA? A może jesteście muzułmańskimi terrorystami?
Dokładnie. Zakładam że osoby które piszą że Win 10 szpieguje maja konto na FB które szpieguje z każdego możliwego miejsca.

Cytat:Dlatego, że chcą mi usuwać pirackie programy pff. Chociaz i tak na razie mam 10 xd
Co do pirackich programów/gier myślę że chodzi o gry ze Sklepu Windows lub Xboxa One który właśnie ma dostać Win 10.

Danios... jak Ty nie wiesz niczego. Za Skyp-a się biorą, a co za tym idzie? Facebook to blog a każdy blog "jest widoczny" ale nie dasz rady do Niego wsadzić pirackich programów nie? Tu jest akurat tak, że widzą TWÓJ KOMPUTER - prywatne blaszane pudło zawierające dane, a wg Nich - bo bez urazy widzę, że nie przeczytałeś ich polityki - to jest ZGODNE Z ICH PRAWEM! Facebook a to, to jest gówno a mocz.

Cytat:<div>Danios... jak Ty nie wiesz niczego. Za Skyp-a się biorą, a co za tym idzie? Facebook to blog a każdy blog "jest widoczny" ale nie dasz rady do Niego wsadzić pirackich programów nie? Tu jest akurat tak, że widzą TWÓJ KOMPUTER - prywatne blaszane pudło zawierające dane, a wg Nich - bo bez urazy widzę, że nie przeczytałeś ich polityki - to jest ZGODNE Z ICH PRAWEM! Facebook a to, to jest gówno a mocz.
</div>
co ja właśnie przeczytałem

Polecam ten program
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/prog...oftem.aspx

Cytat:Danios... jak Ty nie wiesz niczego. Za Skyp-a się biorą, a co za tym idzie? Facebook to blog a każdy blog "jest widoczny" ale nie dasz rady do Niego wsadzić pirackich programów nie? Tu jest akurat tak, że widzą TWÓJ KOMPUTER - prywatne blaszane pudło zawierające dane, a wg Nich - bo bez urazy widzę, że nie przeczytałeś ich polityki - to jest ZGODNE Z ICH PRAWEM! Facebook a to, to jest gówno a mocz.
Nie mam pojęcia co miałeś na myśli pisząc to zdanie ale odpowiem.

Facebook to nic innego jak największy szpieg w internecie. Jest na każdym kroku czy to ich strona czy jakaś inna z przyciskami Lubie to!.

FB wie o nas więcej niż np. znajomy.

Nie wiem po co miałbym wsadzać pirackie programy do FB i co ma do tego Windows 10 ale okey.

Fajnie że widzą moje blaszane pudło tylko nie mam pojęcia co jest w tym dziwnego bo tak samo widzi to np. taka gra czy strona (no bez kompa chyba bym nie grał).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości