Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kacper

Nick pochwalającego:
[Obrazek: 33.png]
Nick admina/moderatora:
[Obrazek: 97.png]
Powód: Dobry skrypter, wywiązuje się perfekcyjnie z swoich obowiązków, tworzy różne urozmaicenia dla graczy + można z nim pogadać ;D

Nick pochwalającego: 
[Obrazek: 2561.png]

Nick admina/moderatora:

Powód: Nadaje się do administracji jak mało kto inny na tym serwerze, znakomicie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Mimo późnej pory i zmęczenia zawsze zadba o graczy i zrobi jakiś evencik aby graczom się nie nudziło nawet w godzinach późno wieczornych. Jest skrypterem i widać że świetnie sobie radzi, ciągle próbuje wdrożyć na serwer coś nowego. Jest otwarty również na sugestię graczy w kierunku zmian na serwerze 

Nick pochwalającego: 
[Obrazek: 91.png]

Nick admina:

Powód: Bdb sobie radzi jako skrypter oraz administrator. Jest zabawny, można z nim porozmawiać, dodatkowo ma ładne imię (żebym nie wyszedł na gejucha, powiem, ze też tak mam na imię, a co!). Mógłby brać jeszcze niektóre żarty mniej serio ;P

Nick pochwalajacego: [Obrazek: 46.png]
Nick pochwalonego : [Obrazek: 97.png]
Powod: Naprawia wszystko o co sie tylko poprosi, dodaje nowe fajne bajery, jak sie go wzywa na serwer to sie pojawia odrazu. Wzor poprostu wzor! (a i jest ksiedzem i odprawia mi msze jak nie chodze do kosciola w niedziele !) \

Nagroda to rcon tam kiedyś( znaczy się teraz) i... [Obrazek: 20150829-224700.png]

Pochwała dla Kacpra

Zrobił komendę /stadion o którą poprosiłem i obiecałem że napiszę pochwałę. Miałem napisać dwie pochwały, tylko zapomniałem za co ta pierwsza miała być.

Tak poza tym jest jednym z najaktywniejszych skrypterów od bardzo dawna a krytyczne uwagi pod jego kierunkiem są mocno przesadzone bo się stara i jak na razie wszystko działa. Liczę że pochwała przyczyni się również do zmobilizowania Kacpra do wydzielenia w atrakcjach /derbyclassic z derbów oraz /speedway z race.

Pierwsza miała być za -50 rsp za warna, ale to szczegół. :D 

Pisze pochwale dla kacpra dlatego ze nie dal ub dla neo.

Nagroda: 20gp plus 100respektu

Neo pewnie zaraz bedzie hejtowal więc dam mu ci info nie jestes fajny.

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_01/untitled.png.060ed6054bf931e4a427501b9b6f49be.png[/img]
[Obrazek: epggAYZ.png]

Kacper porządny obywatel naszej społeczności fs dzięki niemu doszło do porozumienia i zakończenia sporu między mną a szymonidesem. Kuszper dał mi szansę za która dziękuję i mogę normalnie już się komunikować na czacie na serverze. Chciałem tylko napisać ze kuszper jest na prawdę w porządku mój 2 ulubiony rcon zaraz po <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://fullserver.eu/index.php?/profile/31-olej/&do=hovercard" data-mentionid="31" href="<___base_url___>/index.php?/profile/31-olej/">@Olej</a>'u

Nick pochwalającego:  Rocky<br style="color:rgb(39,42,52);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">Nick admina: Kacper<br style="color:rgb(39,42,52);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">Powód:  Postawił mi posesje

Nagroda: Kiść bananów

Nick pochwalającego:  Lowi

Nick admina: Kacper

Powód:  WYŁĄCZYŁ ŚWIATŁA W DZIEŃ

Nagroda: dajcie mu darmowego, silnego czarnucha

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości