Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ARCHIWUM] II San Andreas Olympic Games - Red County 2015
#11


7 DZIEŃ:




 




Wyniki zawodów żużlowych:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g81542" href="http://i.imgur.com/BRHBdLb.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: BRHBdLb.jpg]</a>

Pierwszy ćwierćfinał:

1. Robin

2. oXforD

3. mrmaxi

DNF Ban





Drugi ćwierćfinał:

1. Averion

2. Heikki

DNF kondzio

DNF Masters





Trzeci ćwierćfinał:

1. zugi

2. $ylwo189

DNF FaltOut

DNF PatFloyd





Czwarty ćwierćfinał:

1. Lowi

2. ziom554

3. Iker

4. Dark





Pierwszy półfinał:

1. Robin

2. Averion

3. Heikki

DNF oXforD





Drugi półfinał:

1. Lowi

2. $ylwo189

3. ziom554

DNS zugi





Finał:

1. Lowi


2. $ylwo189


3. Averion


4. Robin

Wyniki tenisa:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g81542" href="http://i.imgur.com/cjWnAKI.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: cjWnAKI.jpg]</a>

Pierwsza faza (pucharowa):

Esterox (DSQ) vs Synek

icE vs Robin

mrmaxi vs Averion
PatFloyd vs kondzio
nike vs Adamos

Dzik vs Lowi
ziom554 vs Heikki

FaltOut vs Villa22

Dark vs Jordinho

Ban vs $ylwo189
Cybuch vs RaVo

DEMON vs k





Druga faza (pucharowa):

Synek vs Robin
Averion vs PatFloyd

nike vs Lowi

ziom554 vs Villa22

Jordinho vs $ylwo189

Cybuch (DNS) vs k





Trzecia faza (pucharowa):
Robin vs Averion
Lowi vs Villa22
$ylwo189 vs k





Faza finałowa (ligowa):
Robin vs Lowi

Robin vs $ylwo189

$ylwo189 vs Lowi





Faza finałowa (ligowa - dogrywka):
Robin vs Lowi
Robin vs $ylwo189

$ylwo189 vs Lowi





Ostateczna kolejność:

1. Robin


2. Lowi


3. $ylwo189


Wyniki skoków drużynowych HS100:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g81542" href="http://i.imgur.com/RENPl97.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: RENPl97.jpg]</a>

PS:
Dzik - 101 m

Heikki - 95 m

Villa22 - 99 m
nike - 104.5 m
UNL:
PatFloyd - 102 m

Lowi - 104.5 m


Frezer - 89.5 m

-
TC:
Danios - 94 m

AbyssMorgan - 90 m

Abgrejdos - 86 m
mrmaxi - 102 m
C:
Dziorek - 90 m

BluFF - 98 m


ziom554 - 80 m

-
TH:
k - 95.5 m

Ban - 92.5 m
Robin - 95 m

-
KM:
Averion - 102.5 m

noctropolis - 102 m


Olej - 100.5 m

Iker - 98.5 m





Końcowa kolejność:

1. UNL - 206.5 pkt.


2. PS - 205.5 pkt.


3. KM - 204.5 pkt.


4. TC - 196 pkt.

5. TH - 190.5 pkt.

6. C - 188 pkt.


#12


8 DZIEŃ:




 




Wyniki Monster JAM (sumaryczne oceny 3 jurorów w skali 1-10):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g91107" href="http://i.imgur.com/33x08ti.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 33x08ti.jpg]</a>


1. Woozie - 19/30


1. FaltOut - 19/30


3. Heikki - 18/30


4. PatFloyd - 17/30

4. Swegger - 17/30

6. Robin - 16/30

7. kondzio - 15/30

8. mrmaxi - 13/30

8. $ylwo189 - 13/30

10. Lowi - 11/30

10. Averion - 11/30

12. JaRo - 10/30

13. Przemo - 9/30

Wyniki sprintu kolarskiego:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g91107" href="http://i.imgur.com/9sfb6uS.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 9sfb6uS.jpg]</a>

Pierwsza faza (pucharowa):

PatFloyd vs POLACZEK

Cexeriel vs FaltOut
Swegger vs Danios512

zugi vs Szara

ziom554 vs KaroO
Zuza vs Slowik
kondzio vs JaRo
Lowi vs mrmaxi

Madzia_Dupadzia vs Averion
Robin vs $ylwo189

Andrew vs Heikki
Iker vs RaVo





Druga faza (pucharowa):

POLACZEK vs FaltOut

Swegger vs Szara

KaroO vs Zuza

kondzio vs Lowi
Averion vs Robin
Heikki vs Iker





Trzecia faza (pucharowa):

FaltOut vs Szara

Zuza vs Lowi

Averion vs Heikki





Faza finałowa (ligowa):
Szara vs Lowi

Szara vs Heikki

Lowi vs Heikki





Ostateczna kolejność:

1. Heikki


2. Szara


3. Lowi


Wyniki kombinacji norweskiej:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g91107" href="http://i.imgur.com/xCLoAh5.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: xCLoAh5.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g91107" href="http://i.imgur.com/5MuMKaR.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 5MuMKaR.jpg]</a>

Część skokowa:

1. Robin - 100 pkt.

2. Lowi - 90 pkt.

3. $ylwo189 - 80 pkt.

4. Averion - 70 pkt.

5. DEMON - 60 pkt.

6. Swegger - 50 pkt.

7. Szara - 40 pkt.

8. Heikki - 30 pkt.

9. mrmaxi - 20 pkt.

10. Piotrekxm - 10 pkt.

11. zugi

12. FaltOut

13. PatFloyd

14. Danios512

15. kondzio

16. ziom554

17. Megaman (upadek)

18. RaVo (upadek)

DSQ Sklaaadziuu





Część biegowa (dopuszczona najlepsza 10 skoków):

1. Lowi - 100 pkt.

2. Averion - 90 pkt.

3. $ylwo189 - 80 pkt.

4. mrmaxi - 70 pkt.

5. Swegger - 60 pkt.

6. Heikki - 50 pkt.

7. DEMON - 40 pkt.

8. Piotrekxm - 30 pkt.

9. Robin - 20 pkt.

DNS Szara - 0 pkt.





Ostateczna kolejność (sumaryczna punktacja):

1. Lowi - 190 pkt.


2. Averion - 160 pkt.


2. $ylwo189 - 160 pkt.


4. Robin - 120 pkt.

5. Swegger - 110 pkt.

6. DEMON - 100 pkt.

7. mrmaxi - 90 pkt.

8. Heikki - 80 pkt.

9. Piotrekxm - 40 pkt.

9. Szara - 40 pkt.


#13


9 DZIEŃ:




 





Wyniki Monster Race:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g2395" href="http://i.imgur.com/fCOS3B7.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: fCOS3B7.jpg]</a>

Pierwsza faza (pucharowa):
zugi vs mrmaxi
Szara vs Ban
PatFloyd vs Swegger
Kacper vs MrWUJEK
Raptor vs Robin
Averion vs RaVo
Gladi vs Danielson
Villa22 vs Cristal

Lowi vs Wafel
Heikki vs FaltOut

ziom554 vs Piotrekxm

Bambo vs Iker





Druga faza (pucharowa):
zugi vs Szara
PatFloyd vs Kacper

Raptor vs Averion

Gladi vs Villa22

Wafel vs Heikki

Piotrekxm vs Iker





Trzecia faza (pucharowa):
zugi vs PatFloyd
Averion vs Villa22
Heikki vs Iker





Faza finałowa (ligowa):

zugi vs Averion

zugi vs Heikki
Averion vs Heikki





Ostateczna kolejność:

1. Averion


2. Heikki


3. zugi


Wyniki biegu sztafetowego 2x100m:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g2395" href="http://i.imgur.com/Ns2ngCL.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: Ns2ngCL.jpg]</a>

Pierwszy półfinał:

1. UNL

2. TC

3. k4e





Drugi półfinał:

1. PS

2. KM

3. TH





Finał:

1. PS


2. TC


3. UNL


4. KM

Wyniki wspinaczki:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g2395" href="http://i.imgur.com/90sB91W.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 90sB91W.jpg]</a>

1/8 finału:
PatFloyd vs mrmaxi
Villa22 vs ziom554
kondzio vs Robin

Slowik vs Lowi

Bugimen vs Heikki
Casillas92 vs Woozie

Averion vs zugi

Synek vs Iker





1/4 finału:
PatFloyd vs Villa22
kondzio vs Lowi
Heikki vs Casillas92 (DNS)

zugi (DNS) vs Iker





1/2 finału:

PatFloyd vs kondzio
Heikki vs Iker





O 3 miejsce:

PatFloyd (DNS) vs Iker






Finał:
kondzio
vs Heikki




#14


10 DZIEŃ:




 





Wyniki Monster Derby:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g18771" href="http://i.imgur.com/aHpip1q.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: aHpip1q.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g18771" href="http://i.imgur.com/SZgCKq0.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: SZgCKq0.jpg]</a>

Faza pierwsza:

Bluff vs Dzik
Lowi vs Piotrekxm

Robin vs Casillas92
Arkey vs ziom554

Averion vs mrmaxi
Przemo vs RaVo

Kacper vs Heikki
Villa22 vs FaltOut
Ban vs Iker

Dizzy vs BLYSKAWICA





Faza druga:

Dzik (DSQ) vs Lowi

Casillas92 (DSQ) vs Arkey

mrmaxi vs Przemo
Heikki vs Villa22
Ban vs BLYSKAWICA





Finał:

1. Przemo


2. Lowi


3. Heikki


4. Ban

5. Arkey

Wyniki zawodów strzeleckich (ilość trafień na 10 strzałów, w dogrywce na 5):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g18771" href="http://i.imgur.com/ion6Oks.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: ion6Oks.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g18771" href="http://i.imgur.com/yDtpUG7.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: yDtpUG7.jpg]</a>


1. Heikki - 5 (dogrywka - 2)


2. ziom554 - 5 (dogrywka - 1)


2. Robin - 5 (dogrywka - 1)


4. DEMON - 4

4. Iker - 4

6. Monciak - 3

6. Lowi - 3

6. PatFloyd - 3

9. yhymmyh - 2

9. Tomaso - 2

9. Averion - 2

12. Inso - 1

12. Wacek - 1

12. mrmaxi - 1

15. Dzik - 0

15. BloodLine_ - 0

DSQ Villa22 (- 4)

Wyniki wyścigów kartingowych:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g18771" href="http://i.imgur.com/e6hqmD8.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: e6hqmD8.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g18771" href="http://i.imgur.com/oCmX9ze.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: oCmX9ze.jpg]</a>

1/8 finału:
Slowik vs Cytryna
ZbrojnyArab vs POLACZEK
Nitr0Skay vs Heikki (Nitr0Skay nie przystąpił do dalszej fazy)

PatFloyd vs Averion

Andrew vs kanapka
Villa22 vs Madzia_Dupadzia
Lowi vs ziom554

Iker vs mrmaxi

Dzik vs Danielson





1/4 finału:
Slowik vs ZbrojnyArab

Averion vs kanapka

Villa22 vs Lowi
mrmaxi vs Danielson





1/2 finału:

Slowik vs kanapka
Lowi vs mrmaxi





O 3 miejsce:
Slowik
vs mrmaxi





Finał:
kanapka
vs Lowi




#15


11 DZIEŃ:




 




<b>Wyniki pływania na 400 metrów</b>




 




<b><a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g94307" href="http://i.imgur.com/tBkiE6A.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: tBkiE6A.jpg]</a></b>




 




Faza pierwsza:




 




Grupa pierwsza:




 




Heikki





Słowik





PatFloyd




ziom354




 




Grupa druga:




 




kondzio





Cokin





Lowi




Bluff - DSQ




 




Grupa trzecia:




 




AverioN





Villa22





MrMaxi




Fresh




 




Kolorem niebieskim zostały oznaczone osoby, które przeszły do finału.





 




Finał:




 




1 miejsce - Cokin





2 miejsce - AverioN





3 miejsce - Villa22





4 miejsce - Heikki




5 miejsce - Słowik




6 miejsce - kondzio




 




Wyniki biegów - 100 metrów




 




<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g94307" href="http://i.imgur.com/JOeMfoz.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: JOeMfoz.jpg]</a>




 




Faza pierwsza:




 




Grupa pierwsza:




 




Lowi





Kacper





Słowik




Kruger




 




Grupa druga:




 




AverioN





Villa22





MrMaxi




ziom354 - DSQ




 




Grupa trzecia:




 




Heikki




kondzio




Ban




Madzia_Dupadzia




 




Grupa czwarta:




 




Wafel





Andrew





Popek




Arki




 




Kolorem niebieskim zostały oznaczone osoby, które przeszły do półfinału.





 




Półfinały:




 




Grupa pierwsza:




 




Heikki





Lowi





kondzio




Kacper




 




Grupa druga:




 




AverioN





Villa22





Andrew




Wafel




 




Kolorem zielonym zostały oznaczone osoby, które przeszły do finału.





 




Finał:




 




1 miejsce - Heikki





2 miejsce - AverioN





3 miejsce - Lowi





4 miejsce - Villa22


#16


12 DZIEŃ:




 




Wyniki kolarstwa szosowego:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g46869" href="http://i.imgur.com/Kiz7dcE.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: Kiz7dcE.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g46869" href="http://i.imgur.com/pAQxmPi.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: pAQxmPi.jpg]</a>


1. kondzio


2. Ricco


3. Averion


4. Cexeriel

5. ziom554

6. Darkness

DNF Flint

DNF SebaDriver

DNF mrmaxi

DNF PatFloyd

DNF nike

DNF BluFF

DSQ Heikki

DSQ Villa22

Wyniki turnieju karate:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g46869" href="http://i.imgur.com/0e7hZdi.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 0e7hZdi.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g46869" href="http://i.imgur.com/3mBjG8O.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 3mBjG8O.jpg]</a>

Pierwsza faza (pucharowa):

Frezer vs Heikki
PatFloyd vs Monciak

Jordinho vs Lowi

Ricco vs SebaDriver

Swegger vs Cexeriel
kondzio vs nike

BluFF (DSQ) vs Averion

Darkness vs Villa22

ziom554 vs mrmaxi

Iker vs Robin

Dub (DSQ) vs Muchomor

ArchiTTekt.Marzen (DSQ) vs Cybuch





Druga faza (ligowa):

Heikki vs PatFloyd

Lowi vs SebaDriver

Cexeriel vs kondzio
Averion vs Villa22

mrmaxi vs Robin

Muchomor (DNS) vs Cybuch





Trzecia faza (pucharowa):
PatFloyd vs SebaDriver
kondzio vs Averion
Robin vs Cybuch
Faza finałowa (ligowa):

PatFloyd vs kondzio

PatFloyd vs Robin
kondzio vs Robin





Ostateczna kolejność:

1. kondzio


2. Robin


3. PatFloyd


Wyniki maratonu pływackiego:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g46869" href="http://i.imgur.com/8lTjCgl.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 8lTjCgl.jpg]</a>


1. Lowi


2. PatFloyd


3. Averion


4. Heikki

5. Villa22

6. Robin

7. Raymundo_Gomez

8. SebaDriver

DNF Frezer

DNF ziom554

DNF Muchomor

DNF kondzio

DNF Cexeriel

DSQ mrmaxi


#17


13 DZIEŃ:




 





Wyniki slalomu alpejskiego (w sekundach, z dokładnością do 1/100):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g36753" href="http://i.imgur.com/uzIQlOW.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: uzIQlOW.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g36753" href="http://i.imgur.com/GDCfGbc.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: GDCfGbc.jpg]</a>


1. Lowi - 12.24


2. Iker - 13.59


3. Robin - 13.68


4. Averion - 14.04

4. zugi - 14.04

6. kondzio - 14.17

7. ziom554 - 14.58

8. Cexeriel - 14.62

9. Heikki - 15.03

10. Kacper - 15.93

11. BloodLine_ - 19.03

12. Darkness - 19.22

13. Masters - 22.14

14. Pawcio - 24.84

15. Swegger - 26.60

Wyniki triathlonu:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g36753" href="http://i.imgur.com/HfiS4YU.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: HfiS4YU.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g36753" href="http://i.imgur.com/OmnDLxp.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: OmnDLxp.jpg]</a>


1. Flint


2. Heikki


3. Averion


4. Swegger

5. kondzio

6. Robin

7. ziom554

8. Masters

9. Cexeriel

10. Darkness

DNF Lowi

DNF zugi

DNF Piotrekxm

Wyniki wyścigu Duneride:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g36753" href="http://i.imgur.com/CWxzCVY.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: CWxzCVY.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g36753" href="http://i.imgur.com/arKIo7Q.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: arKIo7Q.jpg]</a>

1/8 finału:

PatFloyd vs Heikki

ziom vs Cexeriel

Robin vs Lowi
Crystal vs Darkness

Slowik vs zugi
JaRo vs Swegger

kajoj vs Flint

kondzio vs Averion





1/4 finału:
Heikki vs Cexeriel

Lowi vs Crystal

zugi vs JaRo

Flint vs Averion





1/2 finału:
Heikki vs Crystal

JaRo vs Averion
O 3 miejsce:
Crystal
vs JaRo (DNF)




 




Finał:
Heikki
vs Averion




#18


14 DZIEŃ:




 




Wyniki Halfpipe BMX (suma ocen 3 jurorów w skali 1-10):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g3999" href="http://i.imgur.com/XerwxnO.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: XerwxnO.jpg]</a>


1. Lowi - 22/30


2. Borixon - 18/30


2. kondzio - 18/30


2. Kacper - 18/30


5. Heikki - 17/30

6. Robin - 16/30

6. mrmaxi - 16/30

8. ziom554 - 15/30

9. PatFloyd - 14/30

10. SebaDriver - 13/30

11. Averion - 12/30

11. Cexeriel - 12/30

13. Inso - 6/30

14. Failed - 5/30

Wyniki wyścigów Sanchezami:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g3999" href="http://i.imgur.com/AHRjnhT.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: AHRjnhT.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g3999" href="http://i.imgur.com/Qmp79fJ.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: Qmp79fJ.jpg]</a>

Pierwsza faza:

BrawoYeti (DSQ) vs KrzyKacz

Failed vs SebaDriver
Hussek vs kabel
Averion vs Kacper (DNF)

Robin vs ziom554
Lowi vs Heikki
pawelgitarzysta vs kondzio

PatFloyd vs Cexeriel

Iker vs mrmaxi





Druga faza:
KrzyKacz vs SebaDriver vs Hussek
Averion vs ziom554 vs Lowi

pawelgitarzysta vs Cexeriel vs mrmaxi





Półfinały:

KrzyKacz vs Hussek

Averion vs Lowi
Cexeriel vs mrmaxi





Finał:

1. Hussek


2. Cexeriel


3. Lowi


Wynik finału indywidualnego turnieju DE (reszta zawodników nie zgłosiła się):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g3999" href="http://i.imgur.com/rJVWakK.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: rJVWakK.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g3999" href="http://i.imgur.com/16XilbE.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 16XilbE.jpg]</a>

Robin
- Krzykacz
3:1


#19


15 DZIEŃ




 




Wyniki drużynowego turnieju DE:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/p27fV2Y.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: p27fV2Y.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/EMoqBGd.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: EMoqBGd.jpg]</a>

Pierwsza faza (pucharowa):

TC - UNL

PS - KM

TH - EXV
Faza finałowa (ligowa):
UNL vs KM

UNL vs EXV

KM vs EXV
Ostateczna kolejność:

1. EXV


2. UNL


3. KM


Wyniki quizu (1 pkt za każdą poprawną odpowiedź):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/5nP5ilG.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 5nP5ilG.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/sZbSdGb.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: sZbSdGb.jpg]</a>


1. Averion - 6


2. Kacper - 5


2. mrmaxi - 5


4. GRUBAS - 4

5. Cybuch - 2

5. BluFF - 2

5. rocky - 2

5. Heikki - 2

9. SebaDriver - 1

9. Swegger - 1

11. adamos - 0

11. Darkness - 0

11. kondzio - 0

11. WatchMan - 0

11. Lowi - 0

11. Ban - 0

11. Hussek - 0

11. Masters - 0

11. ziom554 - 0

11. Robin - 0

Wyniki maratonu:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/axEB0PM.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: axEB0PM.jpg]</a>
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/Qc2wft2.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: Qc2wft2.jpg]</a>


1. Lowi


2. Averion


3. Swegger


4. Heikki

5. rocky

6. Slowik

7. mrmaxi

8. kondzio

9. Jordinho

10. Robin

11. Hussek

12. Darkness

13. Cybuch

14. Cexeriel

15. ziom554

16. Kacper

17. SebaDriver

18. Masters

DNF NuBiz

DNF Ban

DNF WatchMan

DNF pawelgitarzysta


#20


CEREMONIA ZAMKNIĘCIA:




 




Zebrani na zakończeniu:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/dgfeZKQ.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: dgfeZKQ.jpg]</a>
Wyniki generalnej klasyfikacji indywidualnej:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/dfFq91d.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: dfFq91d.jpg]</a>
Wyniki generalnej klasyfikacji drużynowej (przedstawiciele):
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/9F7TLEq.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: 9F7TLEq.jpg]</a>
Zgaszenie znicza Olimpijskiego:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/npz97BM.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: npz97BM.jpg]</a>
Impreza po zakończeniu IO:
<a data-ipslightbox="" data-ipslightbox-group="g66659" href="http://i.imgur.com/NXywmx5.jpg" title="Powiększ grafikę">[Obrazek: NXywmx5.jpg]</a>


  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości