Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
アビス モーガン

Nick pochwalającego: [/url][Obrazek: 2702.png]
Nick pochwalonego: [url=http://stats.fullserver.eu/stats/player/7][Obrazek: 7.png]
Powód: Bardzo pomocny i miły gracz. Wszystko wytłumaczy powie co i jak dobry kolega i przyjaciel.
Nagroda: Dożywotni vip lub na jakiś dłuży okres biorąc po uwagę przyczynienie się do rozwoju skryptu sf'a będzie to nie wielka nagroda ale satysfakcjonująca myślę dla wyżej wymienionego. ^^

Nick Pochwalającego: [Obrazek: 2833.png]

Nick Pochwalonego: [Obrazek: 7.png]

Powód: Wierny Przyjaciel. Założyciel najlepszej wg. mnie atrakcji serwerowej NGC. Wszystko wyjaśnia nowym graczom. Zna się na swojej robocie.

Nagroda: Limitowy PZ w NGC. Piwo i Skrypter

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick pochwalającego: UNLIMITED

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick pochwalonego: アビス モーガン

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Powód: Specjalnie dla mnie zuploadował GTA w częściach po 200 MB. UUUUUUUUUUUUUUU DEJMN Chwała mu za to.

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nagroda: Piwo z sokiem. :D

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick pochwalającego: Respawn
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick pochwalonego: アビス モーガン
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Powód: Zrobił NGC czy jakoś tak, moim zdaniem to była najlepsza rozrywka którą mogłem urozmaicić sobie rozrywkę na tym serwerze. NGC było moją pasją i moim natchnieniem, uczęszczałem na garku co noc, zabijałem latające statki co dawało mi bardzo dużą satysfakcje z gry. Tak bardzo żałuje że już nie mogę pochwalić się kolegom w szkole, tym jaki sobie nabiłem level na NGC. PAMIĘTAMY, BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ [*]
Nagroda: Moje lecze by KUBOTA +10 do speeda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości