Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frezer

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(85,85,85);font-family:'Open Sans', Tahoma, sans-serif;font-size:13px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">
Pochwalajacy: ja

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(85,85,85);font-family:'Open Sans', Tahoma, sans-serif;font-size:13px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">
pochwalany: on

powód: ogólnie to go nie lubie ale chciałem napisać jakiegoś posta no i tak wyszło że loteria wylosowała jego a prawdopodobieństwo tego zdarzenia wynosiło 1/15 więc szczęście trochę no i propsy dla niego bo jest spoko graczem i dobrze adminuje no to ten z fartem 5!

Kod:
Nick pochwalającego: [FS]Luissaifer
Nick admina/moderatora: Frezer.unl
Powód: Pomógł mi i koledze odzyskać stare konta z serwera.
[Obrazek: 23170.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości