Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie masz ikonki z rezerwacją Windows 10? Pomogę ;)

PPM i usuń.
Mi też nie pozwalało ale wkońcu takim sposobem poszło. Aktualizacja jest ważna, po osinstalowaniu nawet bedizesz miał jakiś tam znak wodny. System jest dziwaczny bez niej.

Jak ci się uda usunąć (a są inne sposoby w cmd jakoś nie pamiętam. Poszperaj po necie) pobierz aktualizacje se strony Microsoftu.
W skład wchodzi kilka różnych aktualizacji. Zainstaluj każdą osobno (z 5 chyba ich jest) od najmniejszej do największej i gotowe.
Po tym jak nie będzie ikonki po kkilku godzinach to weź pobierz fixa co dałem :)
_________________________________-
Zarezerwowaliście? Jak tak to zobaczcie, czy już się wam pobiera ;P
Opcje/Foldery/Pokaż ukryte foldery

C:/$Windows~BT :P
Tylko nic nie klikajcie

Barabasz jakiego masz kompa? Wymagania.

Masz włączony internet podczas uruchamiania?

Patrzyłeś fixa?

Jak dobre do Win 10 to odinstaluj patch co kolega wyżej i zainstaluj od nowa tak jak pisałem.

Może wtedy się włączy.

1. Pentrium Dual Core T4400 2.20 GHz, 4 GB ram, GeForce GT 320M, Windows 7 SP1
2. Internet włączony non stop
3. Wg. fixa wszystkie aktualizację są.

EDIT: Doinstalowałem aktualizację KB2990214 lecz dalej jest to samo. Okno aktualizacji z pasku zadań uruchamia się by od razu się zamknąć. Nie ma też folderu $Windows~BT

EDIT2: Reinstalowałem aktualizację KB3035583 lecz nadal okno aktualizacji nie chcę się normalnie uruchomić by standardowo za pomocą emaila dokonać rezerwacji. Włączyłem to za pomocą tego: http://www.indir.eu/indir/reservewin10-cmd.154/. Zobaczymy, czy pojawi się komunikat o instalacji w co trochę wątpię skoro okno nie chcę się normalnie uruchamiać. Najwyżej będzie format i instalowanie każdej aktualizacji po kolei...

Sluchajcie smigam na kompie bez problemow nawet usuwam sobie usterki jak trzeba ale prosze pomóżcie mi, skrót PPM? Nie wiem co on oznacza, a chętnie dzieki temu pozbylbym sie wczesniej wspomnianej aktualizacji jaka jest ba screenie wyzej.

Cytat:
Dnia 29.07.2015 o 08:14, majak77 napisał:

<div>
<div>

Sluchajcie smigam na kompie bez problemow nawet usuwam sobie usterki jak trzeba ale prosze pomóżcie mi, skrót PPM? Nie wiem co on oznacza, a chętnie dzieki temu pozbylbym sie wczesniej wspomnianej aktualizacji jaka jest ba screenie wyzej.

</div>
</div>

PPM - Prawy przycisk myszki.

Hmm to przeciez napisalem ze nie dziala mi usunięcie, ta aktualizacja jest nieklikalna nie moge jej usunac z poziomu panelu da się to zrobic w inny sposob?

Witam,

to teraz ja:

U mnie wszystko przebiegło już dawno bez żadnego problemu.
Windowsa 10 mam zarezerwowanego. Ikone miałem cały czas także po rezerwacji.
Az wczoraj (dzien przed premiera) musiałem reinstalować windowsa w tej kolejnosci: win8/aktualizacje/win8.1/reszta aktualizacji.
Dodam, że mam laptopa firmy Samsung serii 3.
I po reinstalacji i zainstalowaniu wszystkich aktualizacji ikony "uzyskaj win 10" nie mam nadal.
Nie pomagają żadne sposoby znalezione w internecie, łącznie z znalezionymi tutaj.
Ma ktoś jeszcze jakies pomysły??

A może po prostu czekac i jak win10 bedzie pobrany i gotowy do zainstalowania wtedy wyskoczy monit??

P.S.

Folder GWX jest z takimi ikonami:

folder "download"
folder "Download Swap"
ikona "config" x2
ikona "Detector"
ikona "gStatus"
ikona "gStatus32.sdb"
ikona "gStatus64.sdb"
ikona "GWX"
ikona "GWXConfigManager"
ikona "GWXDetector"
ikona "GWXUI.dll"
ikona "GWXUX"
ikona "GWXUXWorker"
ikona "TelemetryStore"
ikona "TelemetryStore.xml.lock"

Ten folder "GWX" utworzył się dopiero dzisiaj. Podejrzewam, że na wskutek używania programu typu "win10fix_full"

Jeśli nic Ci już nie pomaga oraz osobom nad tobą to zainstalujcie Windows 10 za pomocą tego:
http://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-M...65126.html
 ​
Jest to oficjalny program od Microsoftu. Nawet zalecają by instalować przez to.

PAMIĘTAJCIE TYLKO ABY SPISAĆ W JAKIMŚ BEZPIECZNYM MIEJSCU KLUCZ PRODUKTU WASZEGO AKTUALNEGO WINDOWSA!!!
NAJLEPIEJ NA KARTCE I ZOSTAWIĆ GDZIEŚ OBOK!

Mój komputer>Właściwości i tam na dole :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości