Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owcca

Nick pochwalającego: Piotrekxm
Nick pochwalonego: Owcca
Powód: Bardzo pomocny np w przypominaniu komend, da sie z nim pogadac :). To tylko niektóre powody, bo jest ich więcej. Jest jednym z najbardziej ogarniętych graczy na serwerze.
Liczę że dostanie moda :)

Nick pochwalającego: piccolo98
Nick pochwalonego: OwCCa
Powód: Znam gościa, pomagał mi wiele, gdy grałem na początku. Spoko mordeczka, chętna do pomocy przede wszystkim! Należy mu się ten mod ;D

Nick Pochwalającego: [Obrazek: 217.png]
Nick Pochwalonego: [Obrazek: 90.png]
Powód: Kiedyś na starym FS'ie mi pomagał, ogarnia komendy no i jest spoko. Należy mu się moderator ;)

Nick Pochwalającego: [Obrazek: 83.png]

Nick Pochwalonego: [Obrazek: 90.png]

Powód: pomocny, miły, gra dość długo

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick pochwalającego: rinv.kondzio
Nick pochwalonego: [FS]OwCCa[TC]
Powód: miły, pomocny,koleżeński po prostu mój ziomeczek ;) :D 

Nick pochwalającego: [FS]Raidy[TC]

Ściągnął mnie tu po latach nieobecności - przypomniał wszystkie potrzebne komendy, nauczył wręcz grać na nowo;)
:)

Nick pochwalającego: [FS][DX]Lukas_Pol
Powód: Dzięki niemu granie staje się ciekawsze. ;)

Nick pochwalającego: Mrmaxi
Nick pochwalonego: Owcca
Powód: Dzięki jego odwadze i bohaterstwu mamy za darmo mapę z paczkami. Za takie rzeczy trzeba pisać pochwały a nie skargi. :)

Nick pochwalającego: [Obrazek: 97.png]
Nick pochwalonego: [Obrazek: 90.png]
Powód: Pomocny gracz, angażuje się w sprawy serwera i nie tylko. Aktywny w grupie Facebookowej. Oby więcej takich graczy!

Nick pochwalającego: Karmelka
Nick pochwalonego : owca
Powód : gram z nim tyle lat.. i po dwóch latach nieobecności sprowadził mnie spowrotem na server. Jak go tu nie kochać? Lovki foreverki
:*

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości