Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knife Master

Kłębuszki Gradzika, lub inaczej Knife Master

[Obrazek: kR0WMLw.png]

Historia

Gang Knife Master powstał na FullServerze już wiele lat temu. Naszym celem jest przejęcie kontroli nad wszechświatem. Założycielką naszego gangu jest Andziula, która jednak nie była u nas specjalnie długo (gdziekolwiek była długo... :P). Nie powiem wam kiedy powstał bo nie pamiętam rzecz jasna. Sam gang był bezpośrednim następcą innego gangu, mianowicie Vandette [VtT] (który został zlikwidowany), którego prawie wszyscy członkowie przeszli do Knife Master. Tak więc mamy mafijne korzenie, gdyż liderzy Vandette wcześniej dowodzili innym gangiem, mianowicie Corleone, gdzie działały takie osobistości jak m.in. Vegas czy PanCapone. Przez cały okres istnienia gangu przewinęło się przez niego mnóstwo osób, bardzo wiele z nich niestety już nie gra, bardzo dużo ludzi zaczynało swoją grę na FullServerze od Knife Master. W pierwszym składzie liderów Knife Master oprócz mnie znaleźli się Gradziu, Pysiek, GutiX, niedługo potem doszedł do nas DamianBrowar. W rzeczy samej ze względu na to że duża część graczy z czasem skończyła z graniem, doszło do zmian w składzie liderów, w którym pojawiły się takie osobistości jak m.in.: damiand1, Lisek, Szakal. Przez cały czas istnienia staraliśmy się zwracać szczególną uwagę na graczy którzy mają do powiedzenia coś więcej w zakresie wspólnych zabaw, reprezentują jakąś kulturę i są przyjacielscy (to z resztą się nie zmieniło); sam ten fakt jednak wzbudzał wiele kontrowersji, gdyż duża część serwerowych pajaców miała za złe że administracja foruje graczy prezentujących osobistą kulturę a nie ich kumpli od pev. W kulminacyjnym momencie przez Las Venturas przechodziły manifestacje przeciwko Knife Master, co ja tą chwilę uważam za nasze duże osiągnięcie - my istniejemy do tej pory, a parówy poszły w zapomnienie.  Nie zawsze nosiliśmy nazwę Knife Master, przez krótki okres czasu funkcjonowaliśmy jako Master of Pathology, ale odeszliśmy od tej nazwy gdyż nie każdemu odpowiadała. No cóż mogę jeszcze powiedzieć... naszym największym osiągnięciem w zakresie zabaw na serwerze był/jest Puchar Świata w Skokach, którego zorganizowaliśmy już 5 sezonów.

[Obrazek: pFMj2LC.png]

Obecnie

Jak wskazuje nazwa Knife Master, jesteśmy gangiem kulinarnym ;) Tak jak napisałem w historii, kierujemy się w stronę graczy reprezentujących kulturę osobistą, prezentujących większe niż przeciętne zainteresowanie zabawami na serwerze. Szczególnie zapraszamy nowych graczy na serwerze (starzy mają dużo za skórą i zawsze coś na nich znajdziemy), takich co nie spędzają całego dnia na onede oraz dziewczęta gdyż obecnie mamy tylko jedną panią i cierpimy na niedobór. Nasz kolor jest brązowy, przydomek Kłębuszki Gradzika odnosi się do naszego wodza Gradzika, który dowodzi Knife Master, nie lubimy Pasterza, nasza baza znajduje się pod mostem w Flint County. Jesteśmy jednym gangiem posiadającym bazę pod mostem, ponadto posiadamy tam również Centrum Dowodzenia Wszechświatem, dwa reaktory jądrowe, wyrzutnie rakiet dalekiego zasięgu, oraz kopalnię węgla kamiennego. Tak jak wspomniałem, naszym nadrzędnym celem jest przejęcie kontroli nad wszechświatem.

Nasza strona: knife-master.ugu.pl

Żebyście lajkowali naszą reklamę wrzucam jakiś fajny kawałek Rammstein, nawiązujący do górniczego charakteru naszego gangu (gdyż jako jedyni mamy kopanie w bazie).

<div><iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/hkuY_qDoVrI?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe></div>

To takie trochę RP jakby :D

W zasadniczej części RP, tak z 90%.

no może przesadziłem, tak z 70%. Z resztą gramy jak kto woli, nie jesteśmy agresywni, chyba że ktoś nam podpadnie lub zachowuje się w stosunku do nas niegrzecznie, ale wtedy jesteśmy bardziej złośliwi niż agresywni. :P

Nie lubimy Pasterza najlepsze xd
a co do reklamy to bardzo dobra i przyjemnie sie czytało :)

Brak zastrzeżeń 

9/10

Co wam powiem ,
To wam powiem ,
Ale wam powiem ,
Ze zajebisty gang 10/10 :D
POLECAM!

Jedyny gang godny naśladowania!
10/10!

[Obrazek: QSFqXlP.jpg]

Super gang, piękna historia - 10/10

Polecam gang 10/10 ;D