Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knife Master

Cytat:
Dnia 11.03.2016 o 14:07, Simon napisał:

Gang 8/10, bo siedzicie pod teksturami zamiast walczyć.

Dokładnie, praktycznie od założenia jesteśmy według wszystkich najgorszym gangiem co byśmy nie zmienili i jak byśmy się nie starali, więc niema co tego ciągnąć postanowiliśmy zamknąć ten gang. Ile można być tłamszonym przez innych, nawet moderatorzy nie odpuszczą.

<div class="ipsType_normal ipsType_richText ipsContained" data-controller="core.front.core.lightboxedImages" data-role="commentContent" itemprop="text" style="width: 889px; margin-bottom: 20px; overflow-x: auto; overflow-y: hidden; margin-top: 0px;">

już nie będziecie mieć kogo tępić i kim gardzić,cały server się teraz cieszy ^^

</div>

I co chciałeś tym pokazać olej? że jesteś wielki? Jak tak no to brawo udało ci się...

Chciałem pokazać jak bardzo żenujące jest zrzucanie winy za własne porażki na innych, którzy je po prostu zauważają.

No nie wiem czy porażką jest to że ktoś podczas sparingu dostaje crasha i nagle cały czat ze śmiechu że gdy przegrywamy to się podajemy.

Tak samo porażką jest to że ktoś dostaje lidera?

Eh,dobra sensu nie ma spinanie się tutaj jak chcesz mi powiedzieć jakim zerem jestem i jakim są inni z STR to już na ts prędziej.

Cytat:
22 minuty temu, xZuGiYT napisał:

No nie wiem czy porażką jest to że ktoś podczas sparingu dostaje crasha i nagle cały czat ze śmiechu że gdy przegrywamy to się podajemy.

Tak samo porażką jest to że ktoś dostaje lidera?

Eh,dobra sensu nie ma spinanie się tutaj jak chcesz mi powiedzieć jakim zerem jestem i jakim są inni z STR to już na ts prędziej.

Porażką jest wasza reakcja płaczących dziewczynek, nie to że przegraliście sparing. Porażką jest zrzucanie winy na innych - "chcesz mi powiedzieć jakim zerem" - sam sobie chyba chcesz to powiedzieć.

Zasadnicza różnica między nami jest to że ja żale ze strony simona mogę wyśmiać - bo potrafiliśmy ich przechytrzyć. Żale ze strony oxforda mogę wyśmiać - bo sam jest nerdem w okularach. Żale ze strony Robina wyśmiać bo jest parówą. Żale ze strony Lowiego przyjąć i opieprzyć co poniektórych by się uspokoili bo miał racje - w zły sposób zobaczył nasz gang, a jako troskliwy tfu "założyciel" nie chcę by do takich sytuacji dochodziło.

Pokazuję że jestem wielki? Może nie jestem po prostu płaczliwą cipką. Weź się w garść i nie rób z siebie ofiary losu bo byłeś w KM i taka reakcja nawet byłym członkom nie przystoi.

Wiele wyjaśnia

<iframe data-embedcontent="" frameborder="0" src="<___base_url___>/index.php?/topic/2759-km/&do=embed&embedComment=31397&embedDo=findComment&page=3#comment-31397"></iframe>

Cytat:

Żale ze strony Robina wyśmiać bo jest parówą.

Ja się nie żale ani nie paczę a ty mnie od parówek wyzywasz, pokazuje tylko jak wasz członek się zachowuje [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/sad.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":(" width="20" />

Bloodline 10/10 ale kosmos

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości