Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hunters

[Obrazek: gFz86yA.png]

O gangu:

Gang został stworzony 16 marca 2015 roku. Postanowiłem stworzyć gang który będzie się składał z dobrej ekipy nie grającej tylko dla "skilla", ale też dla zabawy.

Dlatego też powstało The Hunters i obecnie istniejemy na Fullserverze. Oferujemy miłą atmosferę oraz zgrany skład który zawsze wspomoże w różnych sytuacjach na serwerze.

Założyciel:

-Robin

Współzałożyciel:

-Raptor

Liderzy:

-Megaman

-Radek

-Sax

-Seba

WYMAGANIA:

1. Minimum 1000 respa.

2. Kultura osobista.

3. Ukończone 14lat.

SOJUSZNICY:

<font face="arial, helvetica, sans-serif">PS | Professional Superkillers
</font>

Rekrutacja : [OFF]

Do gangu może dołączyć każdy który spełnia wymagania, czasami je naginamy jeśli widać że gracz jest ogarnięty i bardzo mu zależy na dołączeniu do nas [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20" />

Zapraszam do składania podań na naszym forum:
www.Thehunters.ugu.pl

Zapraszamy do składania podań :)
Nowy adres forum : http://thehunters.ugu.pl/

Piękna walka była kiedyś o dzielnice: The Hunters i 100ProBanda vs [KM]Ronnie_Adams, a także solo Robin i ja. Ogólnie miałem do Was zastrzeżenia i to dosyć spore, ale zachowałem dla siebie. 6/10

Dobry gang , trzymacie sie :) oby tak dalej ;) 7/10

Aktualizacja reklamy.

dobry gang 9/10

[Obrazek: epggAYZ.png]

10/10

Dobry gang, w miarę sympatyczny, zarząd gangu ogarnia swoje zadania,szczerze mówiąc nie mam zastrzeżeń hmm no może tylko jedno.

8/10

ps. Wywalcie Bana z TH.

Cytat:
14 minut temu, KrzyKacz napisał:

Dobry gang, w miarę sympatyczny, zarząd gangu ogarnia swoje zadania,szczerze mówiąc nie mam zastrzeżeń hmm no może tylko jedno.

8/10

ps. Wywalcie Bana z TH.

Baniczek jest ważnym elementem w naszym gangu, bez niego nie mielibyśmy czego słuchać w nocy na gangowych melanżach. Jego głos jest czymś nadzwyczajnym i zawsze kiedy go słyszę nie chce słuchać nic innego.

PS. Mam nadzieje że Ban w końcu wygra Must Be The Music i Idola.

[Obrazek: 6RuNZhE.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości