Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej

Oli oil oil.

Nie ma co się kłócić olej jest dziwny ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ma chłop swój świat i w sumie to dobrze. Mój ulubiony rcon. Ma dystans do siebie oraz gry co jest rzadko spotykane. Nagroda to upojna noc z ten.krzykacz 

Nick pochwalającego: Puma

Nick pochwalonego: Olej

Powód: Człowiek z klasą, jest chętny do rozmowy, zaangażowany w serwer, jego historie są szczere i budzą różne myśli. Zawsze jest pierwszy świadczy o tym jego imie.

Nagroda: Szczęścia w życiu

Witam wszystkich ciekawych tej pochwały. Wiem że jest już temat pt. Olej, lecz ten jest bardziej wyjątkowy.

Chciałbym podziękować Olejowi za jego pochwałę mojej osoby, która podniosła mnie na duchu. Teraz czuje się zobowiązany do napisania czegoś wyjątkowego.

Pochwalam Oleja za jego styl bycia bardzo mi się podoba, poważny i w pewnym sensie śmieszny. Słucha tego zespołu co ja, lubi tą muzykę co ja. Dobrze się z nim rozmawia jak mało z kim na tym serwerze. Jest oddany swoim pasjom.

Wszyscy go uważają za cwaniaka, często obrażają jego siostrę i życzą mu śmierci. Jest to niezgodne z jego prawdziwą naturą, ludzie się nie znają na czyiś uczuciach, chcą zasłynąć jakimiś tekstami w stosunku do Oleja. Bezsensu to wszystko.

Ja mam taki powód żeby pochwalić naszego Oleja.

Dziękuje za przeczytanie.

Wnisokodawca: [FS]=DreamS=[CR] 

Olej najbardziej wyluzowany RCON i najfajniejszy [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20" /> i zasluguje na ta posade. A i jest pomocny i mily 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości