Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fifa 15

Ja tam olewam FUTa i gram tylko towarzyskie z kumplami :F Za dużo nerwów, 4 połamane pady i 1 pęknięta klawiatura zmusiły mnie do zaprzestania gry w ultimate team ;-;

Heh, niektóre karty pomiędzy 85-90 ovr chodzą nawet po 2k. 
Pochwalcie jakie TOTS udało Wam się już trafić? U mnie póki co słabo, paru brązowych oraz Herrmann. 
Zrobiłby ktoś dla mnie składzik? :P

Lol
Zrobiłem nowy klub grając samymi początkowymi bronzami. Kupiłem tylko na atak: Rodrigo (80) i Zarate (77). Zero zgrania. Zagrałem około 35 meczy online (w tym Tarcze Mistrzow) i nie przegrałem żadnego! Wszystko wygrałem grając z drużynami 100 razy droższymi!
Polecam tych 2 napadziorów:
1. Zarate - 77 - BPL
2. Rodrigo - 80 - La Liga
*obaj kosztowali mnie w sumie 1500

Shizer, no to ładnie. Z Zarate się zgadzam, pakuje niemal każdą piłkę do siatki. Ja ostatnio sobie handlowałem i udało się zarobić 500k, głównie na silverach. 
Polecicie jakiś skład za tę kwotę?

To zależy jak lubisz grać, jaki jest Twój styl.
Ja np. całe życie gram w FIFE PSG. Szybcy skrzydłowi do kontr, na środku mistrz longshotów i główek Ibra. 2 ŚPO - nie umieją strzelać z daleka, ale są szybcy i mają dobry drybling. ŚPD - wolniejszy, ale lepszy strzał z dystansu. 2 ŚO - mistrzowie powietrza i odbioru. LO i PO - szybcy, dostateczny strzał. Bramkarz - ogromny refleks (dla mnie najlepsza statystyka dla bramkarza).
Taki jest mój styl i grając nim w Sezonach Online jeszcze nic nie przegrałem i w 2 dni - kończę 3 ligę.
Napisz jaką drużyną najlepiej Ci się gra, to spróbujemy zrobić fajny składzik. ;)
Tak nawiasem pisząc - cały pierwszy skład PSG można tanio kupić. Nwm jak teraz stoi cena Ibry, ale możliwe, że za 500k kupisz ich wszystkich.
PS jeżeli ktoś ma xboxa 360 i fife 15 - zapraszam do gry.

jeśli miałbym wybierać pomiędzy Ibrahimoviciem za 500k, a składem np. z BPL z IFami i TOTSami, wybrałbym to drugie. nie ma sensu kupować jednego świetnego zawodnika, jeżeli nie masz coinsów na zrobienie pod niego dość mocnego zespołu. gra cała drużyna, a nie jeden zawodnik (no chyba, że to Pele lub TOTY Ronaldo).

a co do wygrywania meczów brązowym składem + dwaj średni zawodnicy to skomentuje to jednym słowem: handicap

Jak dla mnie David Luiz to najgorszy ŚO w grze, za bardzo zapędza się do ataku, a Thiago Silva za niski, bo ma tylko 183 wzrostu.
Najlepiej to gra mi się chyba Hoffeenheim, ale
z tej drużyny skład już mam. Skład to z Serie A, bądź jakiś skład z bestią na szpicy Lacazette/TOTS Martinez.

Szczerze? Nie znam lepiej grającego duetu obrońców w całej grze niż Silva - Luiz (JEŚLI CHODZI O POJEDYNKI POWIETRZNE).
Jeśli można spytać, w której jesteś lidze?

Jestem aktualnie w czwartej lidze, zwiększam budżet do 700k.

Trafiliście jakiegoś dobrego TOTSA w paczkach? Bo u mnie najlepszy póki co to Thomas Müller i niesamowity kocur - Paulo Dybala.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości