Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt open-source i moje stanowisko

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----

Hash: SHA1

Ten post wyraza moje oficjalne stanowisko, jako wlasciciel projektu open-source na GitHub zawierajacego kod dawnego FullServer.eu na otwartej licencji MIT. To stanowisko przedstawia wylacznie moje opinie i w zadnym wypadku nie powinno byc interpretowane jako cokolwiek innego.

Projekt open-source FullServer.eu dostepny jest TUTAJ a plik README zostal zaktualizowany o krótka wersje tego postu podsumowujaca najwazniejsze informacje.

FullServer.eu zostal oficjalnie zamkniety w kwietniu 2014 roku przez jego obecna ekipe. Prawa do nazwy oraz do domeny zostaly przekazane Lukaszowi "Wielebny" Biegaj, a w kwietniu 2015 roku oddane w rece nowej grupy na której obecnym forum sie znajdujecie i czytacie ten post.

Jako obecny wlasciciel tego projektu open-source pragne poinformowac ze nie mam zadnego zwiazku z nowa grupa FullServer.eu i w pelni szanuje oraz respektuje ich prawa do nazwy oraz domeny które posiadaja. Projekt open-source pozostanie w obecnej formie bez wzgledu na sytuacje nowej grupy FullServer.eu. Opis oraz plik README projektu na GitHub zostaly zaktualizowane aby uniknac ewentualnych nieporozumien.

Jednoczesnie informuje, ze jest i bedzie to moje jedyne oficjalne konto na tym forum oraz serwerze - zastrzegam sobie prawo do okazjonalnego wejscia na serwer/forum, jednak nie mam zadnych intencji niszczenia go. Mozecie mnie traktowac jak zwyklego gracza - nie chce od obecnej ekipy zadnego specjalnego traktowania lub rangi.

Ta wiadomosc zostala podpisana moim kluczem który mozecie znalezc na: -----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v2.0.22 (MingW32)

iQEcBAEBAgAGBQJVQRwFAAoJEL8zbC35FIrtBC4IAJIYmrN1FXCnu7NSRKbA4M9B

zkT+01wlHnbunMqK0is62rwqPQO7U5BNiiez43PjiFUxy71fYs4f3Gk214IOkKiE

eKC0h5O2vlqPBD/Ixk6ZzoS5YK/hiyXgGLULN05bYavVNJDhT0Farm9e4Gp5YS51

8ru3xbBukLmXan9PHbT/QAbiTAWcBtwLWSjsvfg1N3DKZothJRLW2rDnhWNnzKHn

znS7dkVyztR3h2mt2Ix8Be9gwG9LPgocw3eJSykZzVri/GQBYQ9CZ1CuZx+PEgUS

pU48owKuUXo30EHoNv/E0pd1tSB372idnteY0ppqw7LKGTucTBtUroFhoN9iotI=

=dWgs

-----END PGP SIGNATURE-----

Temat przypinam i zamykam, aby uniknąć spamu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości