Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrócił FullServer
#1
FullServer to dla wielu z nas coś więcej niż tylko nazwa i kilka miłych wspomnień. FullServer to żywa historia sceny SA:MP, budowana z dbałością od 2009 roku. To magia niezapomnianej zabawy i wielu zawartych przyjaźni. Nie mogliśmy pozwolić na to, by to wszystko pozostało już tylko wspomnieniem. Dlatego też, FullServer wraca i robi to dla Was!
 
Na sam początek, chcieliśmy serdecznie podziękować Wielebnemu za oficjalne przekazanie nam praw do serwera i domeny fullserver.eu. Dokładnie jutro minie rok od jego zamknięcia, a my od dłuższego czasu myśleliśmy nad jego ponownym działaniem. Wielebny niestety nie wróci na stanowisko, jednakże w porozumieniu z nami otrzyma rangę Honorowego Head Administratora i będzie doglądał jak FullServer się rozwija.
 
Co z gamemodem?
 
Gamemode FullServera pozostanie taki sam. Czy przejmujemy się tym, że jest on publicznie udostępniony? Absolutnie nie! Jak dobrze pamiętacie, kiedyś również został on publicznie udostępniony (starsza wersja) i nie zaszkodziło to FullServerowi. Mamy zamiar wprowadzać na bieżąco nowości i różne poprawki oraz stopniowo wyprzedzać udostępnioną wersję o setki, tysiące zmian. Gamemode FullServera stanowi świetną bazę pod rozwój i może się przydać niektórym osobom. Nam to nie przeszkadza. Swoje propozycje związane z gamemodem możecie pisać tu -> http://fullserver.eu/forumdisplay.php?fid=77
 
Kiedy FS ponownie wystartuje?
 
FullServer wystartuje ponownie na początku maja - oficjalny termin podamy Wam wkrótce. W najbliższym czasie będzięcie mogli również uczestniczyć w rekrutacji na administratora i moderatora serwera. Pod względem funkcjonalności FullServera nic się nie zmieni. FS to dalej FS - dobrze znany gamemode, dobrze znani gracze i rewelacyjny, budowany od lat klimat. Tego nie da się zniszczyć. Mamy zamiar to kontynuować dla Was. Na forum pozostały małe poprawki, ale one nie przeszkadzają w jego użytkowaniu (głównie chodzi o kosmetyczne zmiany i dodanie panelu gracza), dlatego też otrzymaliście do niego dostęp już dzisiaj.
 
FullServer jest Wasz - razem możemy stworzyć ponownie coś wielkiego. Dziękujemy Wam za wsparcie i widzimy się na starcie.
 
Dziękujemy również Glx'owi za pomoc przy forum.
 
Administracja RCON FullServera
Iker, BloodLine_, noctropolis, Olej, Failed.
 
Polub nas na facebooku - https://www.facebook.com/FullServerOfficial
Dodaj nas do kręgów na Google+ - https://plus.google.com/113712348161726341451/about
Śledź nas na Twitterze - https://twitter.com/FullServer_FS
 
[Obrazek: 3FdNUaD.jpg]
#2
Szanowni Gracze FullServera!
 
Cieszy nas bardzo, że przez ten kilkudniowy okres od otwarcia oficjalnego forum, tak tłumnie się na nim zebraliście, niecierpliwie oczekując na otwarcie serwera.
Cieszy nas szczególnie powrót dawno niewidzianych osób, które pamiętają FSa jeszcze z jego wczesnych lat. Przez te kilka dni prowadziliśmy pewne niezbędne prace i załatwialiśmy wszelkie pozostałe formalności. Jako, że w tym momencie jesteśmy już na finiszu tych działań, miło nam ogłosić, iż ponowne otwarcie FullServera nastąpi: 05.05.2015, o godzinie: 19:00.

Na ten dzień przewidzieliśmy dla Was m.in: prezentację nowej katedry, która powstała na cześć i chwałę Wielebnego, zawody sportowe w kombinacji norweskiej, ustawka na baseballe, przejażdżka busem dookoła San Andreas, podczas której przeprowadzony zostanie quiz z wiedzy o FS - mile widziane będą Wasze wspominki o jego historii oraz impreza z okazji reaktywacji - dla najlepiej bawiących się graczy przewidziane są liczne niespodzianki i wiele wiele więcej.

Liczymy na Wasze gromkie przybycie i świetną wspólną zabawę od samego startu.
Pamiętajcie, że FullServer wraca dla Was i to Wy tworzycie jego siłę!

FullServer na zawsze!

PS. Przypominamy również, iż w najbliższym czasie zostanie otwarta rekrutacja na rangi administratora oraz moderatora serwera, dlatego też osoby zainteresowane tymi funkcjami prosimy pozostać w gotowości Wink

PS2. Aby zagrać na FullServerze musicie zaopatrzyć się w nową wersję SA:MPa 0.3.7.
 
Pobierz SA-MP 0.3.7
 
IP: 80.72.36.204:7777

 
Administracja RCON FullServera
Iker, BloodLine_, noctropolis, Olej, Failed.
 
W dniu otwarcia na serwerze specjalną audycję radiową przeprowadzi Radio TopHitz. Jeżeli ktoś będzie chętny do poprowadzenia prosimy się kontaktować na PW.
 
[Obrazek: rhuB7c4.png]
#3
Szanowni gracze!


Chcieliśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za tak liczne przybycie na ponowne otwarcie FullServera! Wiemy, że moment ten był przez Was bardzo oczekiwany, ale i tak Wasza ilość przerosła z nawiązką nasze prognozy. W szczytowym momencie na serwerze znajdowało się jednocześnie aż 128 osób! Dziękujemy!

 
[Obrazek: DL2CtWj.png]


Miło było też ujrzeć wśród Was wiele dawno nie widzanych twarzy, które przed laty tworzyły historię tego serwera i do dziś są z nim kojarzone. Mamy ogromną nadzieję, że to nie tylko jednorazowe odwiedziny, ale początek długiej i regularnej, wspólnej gry. Wczoraj naprawdę można było poczuć się, jak za starych, dobrych czasów Smile.


Pamiętajcie jednak wszyscy, że choć dzień powrotu FS na pewno zapisze się znacząco w jego historii, to jest to tak naprawdę dopiero początek wspólnej drogi. I choć zdecydowanie zaczęliśmy "z wysokiego C", to prawdziwą sztuką będzie ten poziom utrzymać. Liczymy w tej kwestii na Was - przywrócie FullServerowi jego dawną świetność!


Chcieliśmy też przeprosić za pewne drobne błędy i niedoróbki, których uniknięcie przy tak ogromnym projekcie jak Fullserver było praktycznie niemożliwe. Postaramy się je sukcesywnie i jak najszybciej eliminować.


Samo otwarcie już za nami, ale przed nami jeszcze wiele niezapomnianych chwil. Zapraszamy więc do ponownej gry i dziś, i jutro, i każdego kolejnego dnia bez wyjątku. FullServer na zawsze!
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości