Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fullserwerowy Klub Książki

Witam, ogłaszam siebie prezesem FKK (Fullserwerowego Klubu Książki).

Jaką książke ostatnio czytałeś? Masz swoją ulubioną? Czytasz obecnie jakąś? Zapraszam do pisania. To ja zacznę.

Ostatnio czytałem I Tom Pieśni Lodu i Ognia od George R.R Martina. Obecnie czytam Weiser Dawidek (lektura szkolna). A ogólnie to ulubionej to nie mam.

Podpisano

Prezes FKK

Infi aka Pablo

Starter oraz Ender - Lissa Price. Dwie ksiązki w zeszły weekend. Obecnie Harry Potter i Czara Ognia J.K. Rowling. Jestem molem książkowym :) Kończę jedną książkę i od razu zaczynam kolejną :P

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_09/CAM00599.thumb.jpg.ef99edd90dd7e72f0809cdfec0b78c72.jpg[/img]

Cytat:
19 minut temu, Misiaq napisał:

Obecnie Harry Potter

Moja ulubiona seria, ja aktualnie czytam "Raczy pan żartować, panie Feynman", jest to książka biograficzna o wybranych przeżyciach Richarda Feynmana.

Ostatnio Sezon Burz Sapkowskiego, a obecnie Z mgły zrodzony Sandersona. ;-)

Kurcze, nie tyle czytam co słucham audiobook Boży bojownicy a niedawno skończyłem Narrenturm. Obydwie książki to część Trylogii husyckiej Andrzeja Sapkowskiego.

A czytać czytać to ostatnio Myśli nowoczesnego Polaka Romana Dmowskiego.

CZYTAŁEM 50TWARZY GREYA czytam ciemniejsza strona greya

niezgodna <3 [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/happy.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title="^_^" width="20" />[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wub.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":x" width="20" />

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_10/11032980_441759055980269_916350629_n.jpg.9df4d384bd354fddf459ea0b0bbbf9ad.jpg[/img]

Czytam obecnie "Rok 1984" George’a Orwella, polecam

Na zmianę Sigmund Freud - Wstęp do Psychoanalizy + Wiktor Noczkin - Czerep Mutanta, Generalnie jeśli ktoś ogarnia stalkerowe, zonowe klimaty, albo po prostu fikcję post-apo to polecam Noczkina, Kornewa i Gołkowskiego 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości