Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fullserwerowy Klub Książki

Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"

coś z kryminałów:

Camilla Läckberg "Księżniczka z lodu", "Kaznodzieja" oraz "Kamieniarz", przygotowany mam juz 4 tom do czytania "Ofiara losu", ale między czasie najnowszą część Harrego: Harry Potter i Przeklęte Dziecko.

<a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="<___base_url___>/index.php?/profile/538-slowik/&do=hovercard" data-mentionid="538" href="<___base_url___>/index.php?/profile/538-slowik/">@Slowik.</a> coś związane z Twoim nickem: "Słowik" Kristin Hannah, słyszałam że ma dobre opinie [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20" /> w każdym razie, ta książka też czeka na swoją kolej u mnie [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/tongue.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":P" width="20" />

Cytat:
21 godzin temu, Misiaq napisał:

<a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="<___base_url___>/index.php?/profile/538-slowik/&do=hovercard" data-mentionid="538" href="<___base_url___>/index.php?/profile/538-slowik/">@Slowik.</a> coś związane z Twoim nickem: "Słowik" Kristin Hannah, słyszałam że ma dobre opinie [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20" />

osobiście też słyszę o sobie tylko dobre opinie[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=";)" width="20" /> daj znać jak wrażenia po przeczytaniu

ja aktualnie czytam State Estimation, Planning and Behavior Selection Under Uncertainty for Autonomous Robotic Exploration in Dynamic Environments autorstwa Giorgiosa Lidorisa bo jest mi to potrzebne w szkole

a specjalnie dla <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="<___base_url___>/index.php?/profile/21-gan/&do=hovercard" data-mentionid="21" href="<___base_url___>/index.php?/profile/21-gan/">@GAN</a>a mam trzy propozycje, mam nadzieję, że w końcu uda ci się coś zrobić ze swoim "sporym" problemem[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/1310_thumbsup_tone1.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":1310_thumbsup_tone1:" width="20" />

[Obrazek: jak%2Bschudnac%2B25%2Bkg.jpg] [Obrazek: 10459905_699837753397067_8987891572266995038_n.jpg] [Obrazek: 10_4_image003.jpg]

Christiane F. "Dzieci z Dworca Zoo"

Cytat:

<div>

Christiane F. "Dzieci z Dworca Zoo"

</div>

jestes chory XD

Dlaczego ?

"Od Magii do Psychotroniki" L.E.Stefański, "Odpowiedź Hiobowi"(Poletzam Elo) poraz setny i nieskończony C.G.Jung, "Psychologia nieświadomości" oczywiście Freuda. Na chilla chcę się zabrać za "Łańcuch Pokarmowy" W. Noczkina [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=";)" width="20" />

maderfakier pienkność

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_11/58188705ac510_harry2.jpg.5405ae9012e70c8f126db17579e24045.jpg[/img]

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_11/DSC_0229.thumb.JPG.765d02f1f920eadcc2084d46d9c63489.JPG[/img]

Ciekawa sprawa od B. Koziczyńskiego - "TOOL - Parabola" Opisy działań Maynarda z Billem Hicksem, Lakrymologia elo and shit. Noczkina "Łańcuch pokarmowy" przejebany, szkoda tylko, że to ostatnia część uniwersum Zony ;__;

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości