Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA / załamanie
mianowicie : zainstalowałem sobie gta (oczywiście scrakowane (poprzednio tak samo i działało)) no i dobra gra działa, następnym razem próbuję wejść i nic kompletnie nic z sampem to samo. Tak robiłem już reinstale nawet inne gta instalowałem nadal to samo. Liczę na pomoc w postaci jakiegoś sprawdzonego w gruszki GTA albo nwm wytłumaczenia jak 5 latkowi swojego błędu. Zależy wiele od tego gdyż poddaję się psychicznie (2h instalacji i odinstalowywania) pis joł
nic kompletnie nic? czyli klikasz 2 razy na sampa zeby wejsc na serwer i nic sie nie pokazuje?
moze spróbuj usunąc gta_sa.set (w Gta san andreas user files) i wejsc do gry ale skoro reinstal nie pomogl to to tez raczej nie powinno
a jesli robiles reinstall to usunąles caly plik rockstar games? albo w pliku rockstar games plik GTA san andreas? bo jesli nie to reinstall nie pomoze
polecam tez program CCleaner moze oczyscic jakies tam rejestry w komputerze które blokują dostęp do gry
nwm spróbuj tych rzeczy jak nie to moze cos znajde
[Obrazek: 6ZZvNk3.gif]
A może problem ze zgodnością?
(02-20-2017, 08:49 PM)kasjaneXX napisał(a): nic kompletnie nic? czyli klikasz 2 razy na sampa zeby wejsc na serwer i nic sie nie pokazuje?
moze spróbuj usunąc gta_sa.set (w Gta san andreas user files) i wejsc do gry ale skoro reinstal nie pomogl to to tez raczej nie powinno
a jesli robiles reinstall to usunąles caly plik rockstar games? albo w pliku rockstar games plik GTA san andreas? bo jesli nie to reinstall nie pomoze
polecam tez program CCleaner moze oczyscic jakies tam rejestry w komputerze które blokują dostęp do gry
nwm spróbuj tych rzeczy jak nie to moze cos znajde

usuniecie gta_sa.set powinno pomoc
wez pod uwage ze jak usuwasz gta to nie usuwa sie folder z zapisami dlatego reinstall by w tym przypadku nie pomogl Tongue
[Obrazek: a43036dbc271739c8277ea4e90f56fee.gif]
(02-21-2017, 08:20 AM)Shinsaji napisał(a): usuniecie gta_sa.set powinno pomoc
wez pod uwage ze jak usuwasz gta to nie usuwa sie folder z zapisami dlatego reinstall by w tym przypadku nie pomogl Tongue

Dobrze gada, gta_sa.set znajdziesz w: Dokumenty -->GTA San Andreas User Files, po tej czynności daj znać czy pykło.
jak wy mi życie uratowaliście Big Grin dzięki, temat do zamknięcia !
Nie ma sprawy... :-)

//Lock

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości