Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia
Kupilem niedawno nowy telefon. Po jakims czasie zaktualizowalem androida, telefon został zrestartowany, niby wszystko cacy, ale jeden (najważniejszy) z kilku folderów ze zdjęciami po prostu mi sie usunął.
Jest jakaś opcja żeby je przywrócić, albo ktoś wgl zna powód dlaczego tak sie stało ? Nie jestem w 100% pewien, ale ten folder prawdopodobnie był zapisany w pamięci wewnetrznej, tak samo zresztą jak pozostałe foldery. Da sie jakoś nwm cofnąć telefon o jeden dzien tak jak da sie to zrobic z komputerem ? Czy jakikolwiek inny sposób ?
z góry dzięki, miłego.
p.s 
próbowałem juz FoneLabem i Recuva, ale odzyskałem tylko 2 zdjęcia z ok 30, w dodatku jakość jest dramatyczna.
Głębokie skanowanie w Recuvie? Zrób na wszelki wypadek obraz partycji z PC.

Po "usunięciu" zdjęć pod żadnym pozorem nie należy instalować aplikacji, robić nowych zdjęć, bo się nadpisze wszystko.
Tylko ze Recuva daje mozliwosc skanowania tylko karty SD a zdjecia były zapisane w pamieci wewnętrznej telefonu.
Po podłączeniu do PC masz dostęp do pamięci wewnętrznej? W Recuvie skanuj z podanej ścieżki.
Nie mogę bo te nowsze telefony po podłączeniu do PC wyswietlaja sie jako urządzenie przenosne, a nie jako dysk. W recuvie można tylko dyski skanować. Karta SD wyświetla sie jako dysk przenośny wiec można ją przeskanować, ale pamieci telefonu nie.
Do pamieci wewnetrznej mam dostep tylko przez aplikacje HiSuite bo to Huawei.
W obecnych smartfonach nie ma opcji pamięci masowej więc nie uda się mieć takiego dostępu jak np po podłaczeniu pendrive. Mi z komputera zdjęcia znikły same folder w którym zdjęcia powinny być jest ale zdjęć żadnych nie ma pomimo tego, że nie kasowałem żadnych

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości