Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siema!
Hej wszystkim, jestem Kacper, mam 15 lat i pochodzę z okolic Lublina. Interesuje się siatkówką i grami komputerowymi, czasami też pojeżdżę na motorze. Uwielbiam kuchnie włoską, głównie Pizze i Spaghetti, lubię też ostre smaki. Słucham rapu i hip-hopu, głównie zagranicznego. Moim idolem jest 2Pac. Życzę wszystkim miłej gry, i mam nadzieję, że spędzę tu miłe chwile. Smile
[Obrazek: CbNZOJU.gif]
Hej
(08-21-2017, 11:15 PM)Holy napisał(a): Hej wszystkim, jestem Kacper, mam 15 lat i pochodzę z okolic Lublina. Interesuje się siatkówką i grami komputerowymi, czasami też pojeżdżę na motorze. Uwielbiam kuchnie włoską, głównie Pizze i Spaghetti, lubię też ostre smaki. Słucham rapu i hip-hopu, głównie zagranicznego. Moim idolem jest 2Pac. Życzę wszystkim miłej gry, i mam nadzieję, że spędzę tu miłe chwile. Smile

Hej Smile  Pamiętam jak za młodziaka słuchałam non stop 2Paca Smile  wierzyłam nawet, że kiedyś okaże się, że on jednak żyje Smile
No siemano ziomeczku Tongue

pożyczki online
Przecież żyje. Upozorował własną śmierć i wyjechał do Bośni walczyć z ustaszami. Do tej pory się ukrywa przed trybunałem w Hadze

https://www.youtube.com/watch?v=dkqTM4K68ME

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości