Ankieta: Chcesz reset Całkowity Statystyk
Ankieta jest zamknięta.
TAK
62.50%
20 62.50%
NIE
37.50%
12 37.50%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkowity Reset Statystyk
Głupota, reset żadnemu serwerowi korzyści jeszcze nie przyniósł, ucieszy się z niego parę osób które przez ostatnie miesiące nie wbijały na FS'a i dały się zepchnąć z topki.
Star 
Nieliczni z Administracji FullServer'a wypowiadają się że większość ludzi gra dla statystyk i że nie chcą resetu... Ankieta pokazuje zupełnie co innego no ale już mniejsza. Ja nadal utrzymuje się w przekonaniu że lepiej zacząć od zera z każdym i fajnie by było gdyby każdy zaczynał od zera. 66% z pośród głosujących chce jednak resetu wiem, że nie zrobi się resetu od tak. Jednak powoli można by było  zaczynać działać w tym kierunku skoro większość chce tego resetu.
Zagłosowało 21 osób, w tym 14 było na tak. Mi wydaje się to absurdalne, by nazywać "większością" tą garstkę osób - biorąc pod uwagę, że kont na serwerze jest w tym momencie prawie 28k.
FS miał kilkukrotnie zerowane statystyki i nie przypominam sobie żeby były z tego jakieś większe korzyści na dłuższą metę. Raczej osoby, które o tym zerowaniu nie wiedziały, a wróciły pograć za jakiś czas - myślały, że straciły konta. Do tego dochodzą też wszystkie zasoby GP, niektóre są kupione czy to przez sms, czy przez przelew itd itp.
Teraz chcecie resetu, bo ktoś kiedyś poświęcił sporo czasu i sobie wbił staty, które teraz ciężko przebić. To się będzie powtarzało w kółko, za jakiś czas też przyjdzie ktoś nowy, stwierdzi, że nie ma już szans dogonić reszty i znowu będą żale, ankiety, pomysły.. o zerowaniu. Jak już dajcie pomysły to niech one będą dobrze przemyślane i nie ograniczały się tylko do własnego punktu widzenia i widzimisię pomysłodawcy.
Dobrze gada, polać jej...
Reset odchodzi w zapomnienie bo wy się nadajecie jedynie do tarcia chrzanu 

Nie pozdrawiam, Elo
Tak najlepiej powiedzieć. Nie grałeś tyle czasu, teraz przychodzisz widząc ile osób ma większe statystyki od Ciebie. Nagle chcesz resetu. Bo co? Dorównanie innym zajmie Ci sporo czasu? Trzeba było grać, a nie teraz szukać jak tu sobie polepszyć.
Demokracja nie działa
Nie po to tyle kradłem żeby teraz reset robili.
DE KON
MO STY
KRA TU
CJA CJA

Dekonstytucja
Rabit słusznie stwierdził iż demokracja nie ma miejsca
Aktualnie na serwerze gra do 25 osób, a około 20 osób oddało głos a nie, że mamy na FS 28k kont z czego gra tylko 25 no może 30 ludzi...

Edit: zaglosowalo nawet 26 osób

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości