•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusje

Korzystajac z okazji ze mamy 45 godzin przerwy od zawodow zuzlowych, wychodze z propozycja prowadzenia gangowych zawodow zuzlowych bez udzialu publicznosci. Moja propozycja jest spowodowana tym, ze gdy mamy 25 graczy na trybunach, to kazdy ma wieksze luv mniejsze lagi, co jest troche nie fair w stosunku do rywalizujacych ze soba druzyn, o ile nie przeszkadza to w pilce noznej i turnieju DE , gdzie sie praktycznie caly czas stoi w miejscu i porusza po niewielkiej przestrzeni, o tyle w zuzlu ma to kluczowe znaczenie, szczegolnie przy starcie. Z samymi zawodnikami i sedziami, ten problem nie wystepuje. Co o tym sadzicie?

Ale to nie wina publiczności że masz kompa na korbkę i zostajesz z tyłu.

Ale jak nie bedzie publicznosci, to ani ja ani nikt z zawodnikow nie bedzie mial lagow. A publicznosc i tak malo to interesuje i patrzy na wynik.

To prawda o czym pisze maxi wczoraj na turnieju de, fps spadało do 20 ping tak samo skakał strasznie a przed turniejem tak nie miałem :

Ale z drugiej strony to sa igrzyska  wiec publiczność raczej  jest i będzie zawsze.

Cytat:
8 godzin temu, Olej napisał:

Ale to nie wina publiczności że masz kompa na korbkę i zostajesz z tyłu.

No chyba nie powiesz, że mają kupować PC specjalnie na zawody... 

Ale zawody żużlowe zawsze były w publicznością i do tej pory wszyscy sobie z tym radzili.

Ja nie mam z tym problemu, więc się wypowiadać nie mogę. Ale jeżeli maxi ma problemy to w tym przypadku musisz sobie sam poradzić, bo tak jak wyżej Olej napisał: zawody zawsze były z publicznością.

Dobra, najwyzej sam Dziorek bedziesz startowal. Tylko szkoda ze ja i Simon cwiczylismy dobre kilka dni, opracowywalismy taktyki specjalnie na zawody zuzlowe, a pozniej nie mozemy w nich normalnie uczestniczyc.

Mam jeszcze jedno pytanie: Czy Tomasiuk ma medal czy nie ma medalu? Pytalem sie wczoraj na serwerze, to Olej napisal ze ma medal. Dzisiaj BloodLine napisala ze zostal zdyskwalifikowany. To jak jest?

Nie napisałam nigdzie, że został zdyskwalifikowany, a jedynie, że się nad tym zastanowimy. Chociaż bardziej przewiduje, że koleś w najbliższym czasie zarobi stałego bana.

Nie patrzcie na klasyfikacje druzynowa Oleja bo jest pelna bledow, np. C za srebrny medal ma 3pkt, a KM za srebro i trzy brazy 8pkt

•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości