Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki
#11


10 dzień (14.05.2016 r.)




 




 




TURNIEJ DE




 




C 0 : 3 TnE




 




1 runda:

C 0:1 TnE




 




FaltOut zabił trzech zawodników C.




 




2 runda:

C 0:2 TnE




 




FaltOut zabił jednego zawodnika C.

Lemon zabił jednego zawodnika C.

Krzykacz zabił jednego zawodnika C.




 




3 runda:

C 0:3 TnE




 




FaltOut zabił trzech zawodników C.




 





PIŁKA NOŻNA




 




 




PS 0 : 1 KM




 




1 połowa:




PS 0:1 KM






Iker (KM) - 2:12




 




2 połowa:

brak bramek





C 0 : 3 TnE




 




1 połowa:

C 0:2 TnE




 




Krzykacz (TnE) - 3:11

Rocky (TnE) - 3:56




 




2 połowa:

C 0:3 TnE




 




Krzykacz (TnE) - 3:23





KOLARSTWO - WYŚCIG GÓRSKI




 




I tura:




1. Lemon

2. FaltOut

3. Razor

4. Slowik

5. 5krill

6. Crime

7. MrMaxi

8. Madara

9. Vin

10. Krzykacz - dnf




 




II tura:




1. Simon

2. Freight

3. Rocky

4. Greku

5. Gucio

6. Adamos

7. Roxi

8. Pawcio

9. MrTheBoss

10.Megaman - dns




 




FINAŁ:




1. Slowik

2. Razor

3. FaltOut

4. Simon

5. 5krill

6. Greku

7. Freight

8. Rocky

9. Lemon - dnf

10.Gucio - dnf




 




[Obrazek: ajoPEwg.jpg]





 




WYŚCIG TERENOWY DUNERIDE




 




Runda 1:




Crime
& Rocky
Freight
& MrMaxi
Krzykacz
& Madara

Gucio & Megaman


Razor & FaltOut

Slowik
& Sk911
Iskra
& Simon
Adixx
& 5krill

Roxi & Pawcio


Greku & Lemon


Olej & Iker


Kaktus & $ylwo





 




Runda 2:




Crime
& Freight
Krzykacz
& Megaman

FaltOut & Slowik

Iskra
& Adixx
Pawcio
& Lemon
Iker
& $ylwo




 




Runda 3:




Crime
& Krzykacz
Slowik
& Iskra

Pawcio & Iker





 




FINAŁ:




Crime & Slowik
(0:38)
Slowik
& Iker (0:36)
Iker
& Crime (0:37)




 




Podium:

1. Slowik

2. Iker

3. Crime




 




[Obrazek: KMV2Pzu.jpg]



 


#12


11 dzień (15.05.2016 r.)





TURNIEJ DE:




 




KFC 3 : 0 TH




 




1 runda:

KFC 1:0 TH




 




Nizzur zabił jednego zawodnika TH.

Joint zabił jednego zawodnika KFC.

Kozdyr zabił jednego zawodnika TH.




 




2 runda:

KFC 2:0 TH




 




Nizzur zabił dwóch zawodników TH.




 




3 runda:

KFC 3:0 TH




 




Kozdyr zabił jednego zawodnika TH.

Nizzur zabił jednego zawodnika TH.





SKOKI INDYWIDUALNE HS100:




 




1. Gucio

2. Rocky

3. Siwy

3. kozdyro

5. Lemon

6. FaltOut

7. Krzykacz

8. Freight

9. mrmaxi

10. Nizzur

11. Verten

12. Razor

13. Simon

14. Slowik

15. Crime (upadek)

16. Victoriaa

17. Madara_Uchicha (upadek)

18. adamos

19. Method

20. 5krill3

21. Roxi (upadek)

22. tenerife06 (upadek)





ŻEGLARSTWO




 




I tura:




1. Slowik

2. Gucio

3. Razor

4. Kanapka

5. Doim

6. Simon

7. Kozdyro

8. 5krill

9. Nizzur

10. Rocky




 




II tura:




1. Vin

2. Madara

3. Lemon

4. MrMaxi

5. Adamos

6. Siwy

7. Krzykacz

8. Ban

9. FaltOut

10. Lowi - dnf




 




FINAŁ:




1. Razor

2. Madara

3. MrMaxi

4. Gucio

5. Vin

6. Adamos

7. Doim

8. Slowik - dnf

9. Kanapka - dnf

10. Lemon - dnf




 




[Obrazek: E1Kujq3.jpg]

#13


12 dzień (16.05.2016 r.)




 




PIŁKA NOŻNA




 




STR 0 : 5 100pro




 




I połowa:

STR 0:1 100pro




 




Gucio (STR, bramka samobójcza) - 0:17




 




II połowa:

STR 0:5 100pro




 




Pit (100pro) - 0:31

Freight (100pro) - 2:55

Freight (100pro) - 3:34

Majki (STR, bramka samobójcza) - 3:40




 





KFC 0 : 1 UNL




 




I połowa:

KFC 0:0 UNL (brak bramek)




 




II połowa:

KFC 0:1 UNL




 




Frezer (UNL) - 2:37




 




TENIS




 




1 runda:




Madara & Siwy

Pawcio
& Lemon
Kanapka
& Delofeu

Pwn3d & Simon


Method & Rocky


Kozdyro & Slowik

Nizzur
& Razor

Greku & Krzykacz


Pit & NowaPrawica


FaltOut & MrMaxi


Sylwo & Gucio


5krill & Mechanik


Olej & Adamos

Iker
& Bloodline

Viper & Frezer

Dziorek
& Viktoria




 




2 runda:




Siwy
& Pawcio
Kanapka
& Simon

Rocky & Slowik

Nizzur
& Krzykacz

NowaPrawica & Mrmaxi


Gucio & Mechanik


Adamos & Iker

Frezer
& Dziorek




 




3 runda:




Siwy & Kanapka

Slowik
& Nizzur
MrMaxi
& Mechanik

Iker & Frezer





 




4 runda:




Kanapka & Slowik

MrMaxi
& Frezer




 




Walka o 3 miejsce:




Kanapka
& Frezer




 




FINAŁ:




Slowik & MrMaxi





 




Podium:

1. MrMaxi

2. Slowik

3. Kanapka




 




[Obrazek: risjAev.jpg]




SZERMIERKA




 




1 runda:




Method
& Simon

Razor & Lemon

MrMaxi
& Kozdyr

Madara & Slowik


Pit & Nizzur


Gucio & Adamos


Siwy & Bloodline


Noctropolis & Olej





 




2 runda:




Method & Lemon


MrMaxi & Slowik

Nizzur
& Adamos
Bloodline
& Olej




 




PÓŁFINAŁ:




Lemon
& Slowik
Nizzur
& Bloodline




 




Walka o 3 miejsce:




Slowik
& Bloodline




 




FINAŁ:




Lemon
& Nizzur




 




Podium:

1. Lemon

2. Nizzur

3. Slowik




 




[Obrazek: bXGBuJV.jpg]



 


#14


13 dzień (17.05.2016 r.)




 




 




PIŁKA NOŻNA




 




KM 0 : 2 UNL




 




I połowa

Siwy (UNL) - 2:58




 




II połowa

Siwy (UNL) - 2:44





TnE 1 : 3 100pro




 




I połowa

FaltOut (TnE) - 3:49




 




II połowa

Adamos (100pro) - 1:42

Pit (100pro) - 2:45

Pwn3d (100pro) - 3:45




 




MECZ O 3 MIEJSCE




KM 1 : 0 Tne




 




I połowa




brak bramek




 




II połowa




brak bramek




 




Dogrywka




Honda (KM)




 




FINAŁ
UNL 1 : 3 100pro




 




I połowa

Freight (100pro) - 2:43




 




II połowa

Radzio (UNL) - 0:48

Pit (100pro) - 1:24

Radzio (bramka samobójcza; na konto 100pro) - 3:13




 




Podium:

1. 100pro

2. UNL

3. KM




 




[Obrazek: rNJzihd.jpg]



 




 




WYŚCIG SAMOCHODOWY




 




I runda:





Grupa 1:




1. Iskra

2. Pawcio

3. Madara

4. Pwn3d




 




Grupa 2:




1. Freight

2. Edek

3. Simon

4. Gucio




 




Grupa 3:




1. Lowi

2. Lemon

3. Pit

4. MrMaxi




 




Grupa 4:




1. Slowik

2. Ban

3. Razor

4. Nizzur




 




Grupa 5:




1. Kozdyro

2. Siwy

3. Cybuch

4. Vin




 




Grupa 6:




1. Method

2. Adamos

3. Megaman

4. Greku




 




II runda:




 




Grupa 1:




1. Freight

2. Iskra

3. Edek

4. Pawcio




 




Grupa 2:




1. Lowi

2. Slowik

3. Lemon

4. Ban




 




Grupa 3:




1. Method

2. Kozdyro

3. Adamos

4. Siwy




 




FINAŁ:




1. Lowi

2. Slowik

3. Freight

4. Method

5. Iskra

6. Kozdyro




 




[Obrazek: qamtFOm.jpg]

#15


14 dzień (18.05.2016 r.)





TURNIEJ DE




 




100pro 2 : 3 STR




 




1 runda:

100pro 1:0 STR




 




Pit zabił dwóch zawodników STR.




 




2 runda:

100pro 2:0 STR




 




Pit zabił jednego zawodnika STR.

Freight zabił jednego zawodnika STR.




 




3 runda:

100pro 2:1 STR




 




MrTheBoss zabił jednego zawodnika 100pro.

Iskra zabił jednego zawodnika 100pro.




 




4 runda:

100pro 2:2 STR




 




MrTheBoss zabił jednego zawodnika 100pro.

Iskra zabił jednego zawodnika 100pro.




 




5 runda:

100pro 2:3 STR




 




Iskra zabił jednego zawodnika 100pro.

MrTheBoss zabił jednego zawodnika 100pro.





KM 0 : 3 PS




 




1 runda:

KM 0:1 PS




 




Hipis zabił dwóch zawodników KM.

Razor zabił jednego zawodnika KM.




 




2 runda:

KM 0:2 PS




 




Hipis zabił dwóch zawodników KM.

Matas zabił jednego zawodnika KM.




 




3 runda:

KM 0:3 PS




 




$ylwo zabił jednego zawodnika KM.

Hipis zabił dwóch zawodników KM.





PŁYWANIE 200m




 




I runda:




 




Grupa 1:

1. Simon

2. Madara

3. Lemon - dsq

4. JimiSwinka - dnf




 




Grupa 2:

1. Lowi

2. Iskra

3. MrMaxi

4. Nizzur - dsq




 




Grupa 3:

1. Razor

2. Adamos

3. Winter

4. Mechanik




 




Grupa 4:

1. Pit

2. Ban

3. Greku

4. Misiaq - dsq




 




Grupa 5:

1. Slowik

2. Kozdyro

3. MrTheBoss

4. Doim - dnf




 




Grupa 6:

1. Bloodline

2. 123

3. Dzik

4. Olej




 




II runda:




 




Grupa 1:

1. Simon

2. Lowi

3. Madara

4. Iskra




 




Grupa 2:

1. Razor

2. Pit

3. Adamos

4. Ban - dsq




 




Grupa 3:

1. 123

2. Slowik

3. Kozdyro

4. Bloodline




 




PÓŁFINAŁ:




 




Grupa 1:

1. Simon

2. Razor

3. Lowi




 




Grupa 2:

1. 123

2. Pit

3. Slowik




 




FINAŁ:




1. Razor

2. Simon

3. Pit

4. 123




 




[Obrazek: poFbRkM.jpg]



 


#16


15 dzień (19.05.2016 r.)




 




 




TURNIEJ DE




 




TNE 0 : 3 PS




 




1 runda:

TNE 0:1 PS




 




$ylwo zabił dwóch zawodników TNE.

Hipis zabił jednego zawodnika TNE.




 




2 runda:

TNE 0:2 PS




 




$ylwo zabił jednego zawodnika TNE.

FaltOut zabił jednego zawodnika PS.

Hipis zabił dwóch zawodników TNE.




 




3 runda:

TNE 0:3 PS




 




Hipis zabił jednego zawodnika TNE.

Vento zabił dwóch zawodników TNE.

Vento zabił jednego (swojego) zawodnika PS.




 




C 0 : 3 KFC




 




1 runda:

C 0:1 KFC




 




Simon zabił jednego zawodnika KFC.

Nizzur zabił trzech zawodników C.




 




2 runda:

C 0:2 KFC




 




Mechanik zabił dwóch zawodników C.

Kozdyro zabił jednego zawodnika C.




 




3 runda:

C 0:3 KFC




 




Mechanik zabił trzech zawodników C.





TURNIEJ DE - o 3. miejsce




TNE 3 : 0 C




 




1 runda:

TNE 1:0 C




 




Rocky zabił jednego zawodnika C.

FaltOut zabił dwóch zawodników C.




 




2 runda:

TNE 2:0 C




 




FaltOut zabił jednego zawodnika c.

123 zabił jednego zawodnika c.

Rocky zabił jednego zawodnika c.




 




3 runda:

TNE 3:0 C




 




Kacper zabił jednego zawodnika TNE.

FaltOut zabił dwóch zawodników c.

Rocky zabił jednego zawodnika c.





TURNIEJ DE - FINAŁ




 




KFC 0 : 3 PS




 




1 runda:

KFC 0:1 PS




 




Vento zabił dwóch zawodników KFC.

$ylwo zabił jednego zawodnika KFC.




 




2 runda:

KFC 0:2 PS




 




Hipis zabił trzech zawodni




dników KFC




 




Podium:

1. PS

2. KFC

3. TNE




 




[Obrazek: gfkFy07.jpg]



 





KOLARSTWO - SPRINT




 




I RUNDA




 




Lysaszyja & Rocky

5krill
& Gucio

Siwy & Megaman


Cybuch & Greku

Misiaq
& Pit

PatFloyd & Luck


Michu$ & Carrington

Method
& MrMaxi
Nizzur
& Winter
Vin
& Simon

Kozdyro & Adamos

Razor
& Iskra

Olej & Freight


Karolina & JimiSwinka


Iker & Traktor

Noctro
& Bloodline




 




II RUNDA:




 




Rocky
& 5krill

Megaman & Greku


Misiaq & Luck

Carrington
& Method

Nizzur & Vin


Adamos & Razor

Freight
& JimiSwinka
Traktor
& Noctro




 




III RUNDA:




 




Rocky & Greku

Luck
& Carrington

Vin & Razor

Freight
& Traktor




 




PÓŁFINAŁ:




Greku
& Luck

Razor & Freight





 




WALKA 0 3. MIEJSCE:




Luck & Freight





 




FINAŁ:




Greku & Razor





 




Podium:




1. Razor

2. Greku

3. Freight




 




[Obrazek: jCDOSK1.jpg]

#17


16 dzień (20.05.2016 r.)





TURNIEJ DE indywidualny:




 




1 runda (do 1 wygranej):




kanapka vs Ban 1:0

Simon vs Winter 1:0

BratNizzura vs $ylwo189 0:1

kozdyro vs Slowik 1:0

Siwy vs kurqurqer 0:1

Lowi vs Megaman 1:0

Cybuch vs pit2012 1:0

Joint vs JimiSwinka 1:0

Hipis vs mrmaxi 1:0

Gucio vs adamos 0:1

Nizzur vs Rocky 1:0

BloodLine vs Kacper 0:1




 




2 runda (do 1 wygranej):




kanapka vs Simon 1:0

$ylwo189 vs kozdyro 0:1

kurqurqer vs Lowi 1:0

Cybuch vs Joint 0:1

Hipis vs adamos 1:0

Nizzur vs Kacper 1:0




 




3 runda (do 2 wygranych):




kanapka vs kozdyro 2:0

kurqurqer vs Joint 2:0

Hipis vs Nizzur 2:1




 




4 runda finałowa (do 3 wygranych):




kanapka vs kurqurqer 3:1

kanapka vs Hipis 2:3

kurqurqer vs Hipis 0:3




 




Końcowa kolejność:

1. Hipis

2. kanapka

3. kurqurqer




 




[Obrazek: tAnAIdv.jpg]



 




 




PŁYWANIE 400 m:




 




1 runda (awansuje 2 pierwszych z grupy):




 




1. kurqurqer

2. Siwy

3. Megaman

4. $ylwo189




 




1. Razor

2. Rocky

3. Nizzur

4. pit2012




 




1. Slowik

2. mrmaxi

3. adamos

DSQ Lemon




 




1. Lowi

2. Simon

3. Ban

DSQ 5krill3




 




1. kozdyro

2. Hipis

3. kanapka

4. Olej




 




Półfinały (awansuje 2 pierwszych z grupy):




 




1. Razor

2. kurqurqer

3. Rocky

4. mrmaxi

5. Siwy




 




1. Simon

2. Lowi

3. Hipis

4. Slowik

5. Kozdyro




 




Finał:




1. Lowi

2. Simon

3. Razor

DNF kurqurqer




 




[Obrazek: nMNYNh5.jpg]

#18


17 dzień (21.05.2016 r.)





KOLARSTWO BMX:




 




I Etap:




Sivix & Gucio


Megaman & Kurqurqer


Matii007 & Lowi


Zugi & Simon

Slowik
& FaltOut
Adamos
& $ylwo

MrMaxi & Cybuch


Noctro & Olej





 




II Etap:




Gucio
& Kurqurqer
Lowi
& Simon
Slowik
& Adamos
Cybuch
& Olej




 




III Etap:




Gucio & Lowi


Slowik & Cybuch





 




Walka o 3. miejsce:




Gucio & Slowik





 




FINAŁ:




Lowi & Cybuch





 




Podium:

1. Cybuch

2. Lowi

3. Slowik




 




[Obrazek: ihzly58.jpg]




SKOKI DO WODY:




 




1. Slowik

2. zugi

3. Cybuch

4. Rocky

5. Frezer

6. Matii007

7. Gucio

8. Lowi

9. Olej

10. adamos

11. Megaman

12. 5krill3

13. Greku

14. kurqurqer

15. FaltOut

16. Razor

17. mrmaxi

18. Dejww

19. Simon

20. Milix




 




[Obrazek: JYjVXxI.jpg]




PŁYWANIE - SZTAFETA:




 




Drużyny:

KM: Zugi, Winter,

TNE1: Doim, Rocky

TNE2: Kurqurqer, FaltOut

100pro1: Adamos, Matii

100pro2: Freight, Prorok

C1: MrMaxi, Simon

C2: Dziorek, Paulinska49

KFC: Cybuch, Greku

STR1: Gucio, Rosez

STR2: Dejww, 5krill3




 




Grupa 1:




1. 100pro1

2. C1

3. KM

4. TNE1

5. STR1




 




Grupa 2:




1. TNE2

2. STR2

3. 100pro2

4. KFC

5. C2 - dns




 




FINAŁ:




1. C1 (MrMaxi, Simon)

2. TNE2 (Kurqurqer, FaltOut)

3. 100pro1 (Adamos, Matii)

4. STR2 (Dejww, 5krill3)




 




[Obrazek: uwUpHll.jpg]




ŻUŻEL - INDYWIDUALNIE:




 




Runda I:




 




1 grupa:




1. Winter

2. Kurqurqer

3. Megaman

4. MrMaxi




 




2 grupa:




1. Slowik

2. Adamos

3. Blacked

4. Dejww




 




3 grupa:




1. Cybuch

2. Zugi

3. 5krill3

4. Pit




 




4 grupa:




1. Lowi

2. Gucio

3. Joint

4. Greku - dnf




 




5 grupa:




1. Razor

2. Freight

3. Simon

4. Lewy




 




6 grupa:




1. Noctro

2. Kacper

3. Olej

4. Bloodline




 




Runda II




 




1 grupa:




1. Slowik

2. Adamos

3. Kurqurqer

4. Winter




 




2 grupa:




1. Lowi

2. Cybuch

3. Gucio

4. Zugi




 




3 grupa:




1. Razor

2. Freight

3. Kacper

4. Noctro




 




Runda III:




 




1 grupa:




1. Lowi

2. Adamos

3. Slowik




 




2 grupa:




1. Razor

2. Cybuch

3. Freight




 




FINAŁ - punktacja:




LOWi - 2,1,0,2,2 (7)

ADAMOS - 0,0,2,1,1 (4)

RAZOR - 3,3,3,3,3 (15)

CYBUCH - 1,2,1,0,0 (4)




 




Podium:

1. Razor

2. Lowi

3. Adamos & Cybuch




 




[Obrazek: 5uiY7cJ.jpg]



 




 




KOMBINACJA NORWESKA




 




Skoki:




1. Winter - 100 pkt.

2. Ban - 90 pkt.

3. zugi - 80 pkt.

4. Gucio (upadek) - 70 pkt.

5. Cybuch - 60 pkt.

6. adamos - 50 pkt.

7. Lowi (upadek) - 40 pkt.

8. 5krill3 - 30 pkt.

9. Mechanik - 20 pkt.

10. mrmaxi - 10 pkt.

11. Matii007

12. Razor

13. Simon

14. Crime

15. Megaman

16. Greku

17. Blacked




 




Bieg:




1. Ban - 100 pkt.

2. Lowi - 90 pkt.

3. 5krill3 - 80 pkt.

4. adamos - 70 pkt.

5. Gucio - 60 pkt.

6. Mechanik - 50 pkt.

7. mrmaxi - 40 pkt.

8. Winter - 30 pkt.

9. Cybuch - 20 pkt.

10. zugi - 10 pkt.




 




Końcowa kolejność:




1. Ban - 190 pkt.

2. Winter - 130 pkt.

2. Gucio - 130 pkt.

2. Lowi - 130 pkt.

5. adamos - 120 pkt.

6. 5krill3 - 110 pkt.

7. zugi - 90 pkt.

8. Cybuch - 80 pkt.

9. Mechanik - 70 pkt.

10. mrmaxi - 50 pkt.




 




[Obrazek: FcuNenF.jpg]

  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości