Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The San Andreas Times [Nr 5]

Nr 5 (25 kwietnia-8 maja 2016)

Całość do pobrania:

http://cdn.fullserver.eu//upload_files/The San Andreas Times 5.pdf

[Obrazek: rSWIZ7m.png]

Niestety wpadł mi w oczy fatalny błąd! Mianowicie w artykule o śledztwie Słowika występują do niego zwroty "Dr. Słowik" itp. Jak wiadomo skrót od słowa doktor piszemy bez kropki na końcu - "Dr Słowik" byłoby poprawnie. Oczywiście mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i w przyszłości się to już nie powtórzy autorom.

Otóż nie, w artykule jest zapisane "dr. Słowika" od doktora Słowika, a jak sam profesor nauk humanistycznych Jerzy Bralczyk pisze w swoim artykule:

Cytat:

Po skrótowcu zakończonym ostatnią literą wyrazu nieskróconego kropki nie ma, po skrótowcu zakończonym literą „wcześniejszą” – jest. W tym przypadku słowo<span> </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">wyraz </i>odnosi się do formy wyrazowej, a zatem skrót<span> </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">dr.</i><span> od wyrazów (form) </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">doktora</i>,<span> </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">doktorem </i>itp. kropkę z tyłu mieć powinien. Gdy mówimy o pani doktor, słowa<span> </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">doktor</i><span> nie odmieniamy, a zatem wszystkie formy zależne kończą się na </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">r</i><span> i, co za tym idzie, kropki po nich nie ma (np. </span><i style="color:rgb(0,0,0);font-family:'Open Sans', arial, sans-serif;font-size:15px;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-align:justify;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(255,255,255);">byłem tam z dr Przełęcką</i>).

Niestety w gazecie zostało zamieszczone tylko jedno zdjęcie na którym mało widać, poniżej wklejam lepsze zdjęcia od anonimowego informatora

[Obrazek: xspqIE5.jpg]

[Obrazek: 4PsERgg.jpg]

a tutaj Szara cała i zdrowa w bezpiecznym miejscu

[Obrazek: TfaP4bJ.jpg]

[Obrazek: FBI.jpg]

FBI pod moim dowództwem 
prowadziło osobne śledztwo w tej sprawie..i dzięki informatorom na jaw wyszły szokujące fakty. Mianowicie "Pan Słowik" to zwykły oszust. 

Cała sytuacja opublikowana na zdjęciach w gazetce to zwyczajna mistyfikacja i prowokacja. 

<font color="#000000">Śledztwo w sprawie Oleja zostało odroczone i odwołane przez Sąd Najwyższy San Andreas. A Olej wraz z eskortą agentów FBI wypuszczony na wolność. </font>

<font color="#000000">Zarzekam iż Słowikowi jak i reszcie współpracujących z nim ludzi,w tym między innymi Szarej za składanie fałszywych zeznań zostaną postawione zarzuty. </font>

<font color="#000000">[spodziewajcie się wizyty agentów FBI w najbliższym czasie pod drzwiami waszych domów]. </font>

<font color="#000000">Poniżej okazujemy Państwu dowody na winę Słowika: </font>

[Obrazek: c8RcYWr.jpg]

[Obrazek: 3md8j9r.jpg][Obrazek: a7iQx2Q.jpg]

Borygo myślisz, że ktoś uwierzy w tak tandetną ustawkę? Na pierwszym screenie ewidentnie nick Slowik został doklejony w photoshopie, a na trzecim widać zaledwie 2/6 z rzekomego "Slowik". Tak się składa, że w chwili wykonywania zdjęć przez twojego agenta byłem akurat w zupełnie innym miejscu na ważnej naradzie w sprawie bezpieczeństwa innych nieletnich dziewczyn co potwierdza poniższe zdjęcie. Ktoś powinien się porządnie zabrać za to całe skorumpowane i przekupne FBI. Ile wam olej zapłacił za tą ustawkę?

[Obrazek: 3o4FnDv.png]

Śledztwo dobiega ku końcowi Słowik. Dowody u sędziego,Olej na wolności,połowa Twojej ekipy zatrzymana..czekają już w areszcie na zarzuty..

Lepiej dobieraj ludzi... Już Ci mówiłem że moi agenci są wszędzie. 

FBI działa w imię prawa..a kto je opłaca? To już nie Twój interes. Rząd Stanów Zjednoczonych to jedna wielka korupcja mój drogi. Myślisz że skąd pieniądze na ten sprzęt? Na te operacje? Z mandatów? ...

...Nazbierało się już na Ciebie Słowik,także oglądaj się za siebie..bo i na Ciebie przyjdzie czas.

Nie będę się tłumaczył bo nie mam sobie nic do zarzucenia. Powoli pojawiają się dowody na zmowę Borygo z olejem w którą zamieszana jest także Bloodline. Może jeszcze powiesz, że Szara wymyśliła sobie to porwanie? Kłamstwa i manipulacje KM nie mają końca.

[Obrazek: 2IPys2b.jpg]

Przebiegłe z Ciebie ptaszysko, ale tym razem się nie wywiniesz. Twoi ludzie już zaczęli ćwierkać!

[Obrazek: qJfUQiJ.jpg]

[Obrazek: eyIw3ul.jpg]

No Bloodline teraz z tą ustawką to przesadziliście, nie mogliście przekupić Szarej żeby mnie wrobić to wykorzystaliście Szlachcia? Chyba zaczął gadać bo tajemniczo zniknął na 3 miesiące. Na zdjęciach które otrzymałem od tajemniczego informatora wyraźnie widać, że to Szara leży pobita pod nogami oleja. Do jakich jeszcze oszustw posuniecie się żeby zdyskredytować mnie i oczyścić oleja?

[Obrazek: 4PsERgg.jpg]

Zeznania(a jest ich dużo więcej) obiektywnych i niezależnych świadków nie kłamią, nie wszystkich zdołacie przekupić.

[Obrazek: oTg0zgf.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości