Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1badej2 DESIGN - Grafika Komputerowa - projekty do gier etc...
[Obrazek: SIpdzCb.png]

Witam, z tej strony Patryk i pragnę zaprosić Was na mój nowo powstały FanPage oraz do składania zamówień na grafikę. Co prawda w grafice nie jestem jakimś tam weteranem z wieloletnim stażem lecz stale się uczę, stosunkowo niedawno zacząłem przygodę z PS6 a jeszcze rzadziej cokolwiek tam robiłem - ponieważ nie było żadnych zleceń, a mało co się bawiłem w projektach no i po prostu nie było żadnych prac do wykonania aby poszerzyć swoje umiejętności. Teraz jednak sporo nad tym siedzę poznaje możliwości PS i staram się robić coraz to lepsze prace. Także zapraszam tym czasem parę prac:

Panel przedmiotów pod serwer DayZ/Survival:

[Obrazek: nIdaRtz.png]

Panel logowania pod serwer DayZ/Survival - wykorzystany na serwerze GTA SA (MTA):

[Obrazek: PkFYTMH.png]

Baner zrobiony dla serwera GTA SA (SA:MP):

[Obrazek: cfw88Go.png]

Baner zrobiony dla serwera GTA SA (SA:MP):

[Obrazek: D1YdnWq.png]

Panel logowania/rejestracji na serwer DayZ/Survival:

[Obrazek: uChD4vt.jpg]
[Obrazek: XO3K7Lz.png]

Wersja finalna:

[Obrazek: XeYIcOk.jpg]

Logowanie w stylu RPG:

[Obrazek: qU60vrV.png]

[Obrazek: EFCDB3L.png]

Ekwipunek serwera DayZ/Survival:</font></font></font>

[Obrazek: 0dJD4CG.jpg]

Więcej prac znajdziesz na moim FanPage'u - także serdecznie zapraszam do polubienia go: https://www.facebook.com/badejdesign/ :)

Twoje GUI wyglądają dosyć tuzinkowo, oklepane motywy (poza panelem logowania SAMP, ten jest całkiem niezły), brakuje im powiewu świeżości bądź jakiejś oryginalności.

Licznik wygląda całkiem spoko, tutaj nie ma się czego czepiać.

Logotyp dla drużyny, jeśli chodzi o wygląd, też prezentuje się dobrze, aczkolwiek grafika sama w sobie nie pasuje na logo drużyny eSportowej, prędzej na banner.

Najbardziej spodobały mi się GUI na serwery RPG SAMP udostępnione na FB, szczególnie ten modularny niebieski (poza czcionką, ta jest akurat okropna).

Na ogół mówiąc nie jest źle, ale sporo jeszcze przed Tobą. Rozwijaj się dalej, a na pewno gdzieś zajdziesz.

A, i naprawdę polecam zmienić te logo, bo wygląda przechujowo.

<p style="margin:0px;color:rgb(34,34,34);font-family:'Helvetica Neue', Arial, Verdana, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">
Kolejna praca została wykonana dla firmy budowlanej, jak się podoba? [Obrazek: biggrin.png]

<p style="margin:0px;color:rgb(34,34,34);font-family:'Helvetica Neue', Arial, Verdana, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">

[Obrazek: 13082619_1169234423118082_64439787037500...e=57A8F32A]

Całkiem całkiem, bez bladoniebieskiego kwadratu prezentowałaby się lepiej mym skromnym zdaniem, ale to twoja wizja [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=";)" width="20" />

Cytat:
O 25.04.2016 o 19:14, MFVIZU napisał:

Całkiem całkiem, bez bladoniebieskiego kwadratu prezentowałaby się lepiej mym skromnym zdaniem, ale to twoja wizja [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=";)" width="20" />

No nie wiem mi się bynajmniej wydaje że z obramowaniem prezentuje się lepiej. [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=";)" width="20" />

Kolejne prace:

[Obrazek: u2rXLCq.png]

[Obrazek: aWkRXeI.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości