Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obiekty
#1

Od dzisiaj do rozpoczęcia Igrzysk III Olimpiady prezentować będziemy obiekty, na których w tym roku rozgrywać będą się sportowe zmagania. 
[Obrazek: vC2c08f.png] 
Mulholland Intersection Circuit, czyli olimpijski tor kartingowy. Obiekt został zbudowany na parkingu pod autostradowym węzłem Mulholland Intersection, w północnej części Los Santos.  W odróżnieniu od toru, który gościł olimpijskie zmagania rok temu, obiekt w Los Santos położony jest na znacznie większej powierzchni; zawodnicy ścigać będą się na znacznie szerszej trasie. Mulholland Intersection Circuit posiada zaledwie dwa ostre zakręty o kącie 180 stopni - zdaniem obserwatorów, którzy brali udział w testach trasy, jest ona znacznie prostsza i szybsza od zeszłorocznej.
 
[Obrazek: EstRdxS.png] 
Verdant Bluffs Oympic Swim Stadium - miejsce, które gościć będzie rywalizację w pływaniu. Obiekt zbudowany w dzielnicy Verdant Bluffs to w chwili obecnej najnowocześniejsza kryta pływalnia w San Andreas. Od czasu otwarcia, gościła już kilka zawodów o mniejszej skali. Pływalnia wyposażona jest w duże trybuny, szatnie dla zawodników, stanowisko ratowników.
 
[Obrazek: gH81i8m.png] 
Idlewood Palace, to wielofunkcyjna hala sportowa. Podczas Igrzysk III Olimpiady gościć będzie rywalizację w boksie, karate i szermierce. Obiekt posiada rozsuwaną podłogę, duże szatnie, centrum treningowe oraz sale konferencyjną. W swojej historii Idlewood Palace gościł m.in. wygrane przez Slowika zawody szermiecze.
 
[Obrazek: MzhcUfJ.png] 
Los Santos Forum - podczas zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich gościło zawody w pokazach Monster Trucków. Tym razem jest to główna arena żużlowa. W ramach wewnętrznej przebudowy obiektu, dobudowano czteropoziomowe tymczasowe trybuny. W porównaniu do toru w Las Venturas/Bone County, ten jest krótszy, ma jednak szersze zakręty.


  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości