Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The San Andreas Times [Nr 3]

Nr 3 (28 marca-10 kwietnia 2016)

Całość do pobrania:

http://cdn.fullserver.eu//upload_files/T...es%203.pdf

[Obrazek: 9humBcJ.png]

Wiele ciekawych artykułów w tym numerze chociaż niektóre przekoloryzowane, niemniej jednak dobra robota i mam nadzieję, że dzisiejszy pożar w redakcji nie pokrzyżuje planów wydania kolejnego numeru. Akurat byłem w okolicy gdy się to wydarzyło, razem z Doimem i Infinitym czynnie uczestniczyliśmy w akcji gaśniczej(już wtedy nie było paru komputerów w redakcji). Jeśli potrzebujecie wsparcia materialnego lub prawnego zgłoście się do mnie, chętnie pomogę.

PS Widocznie nie każdemu spodobało się to co ostatnio pisaliście, po sieci krąży zdjęcie rzekomych sprawców podpalenia http://imgur.com/hpg9y3k, postaram się pomóc w śledztwie i znalezieniu winnych.

Potwierdzam, byłem na miejscu zdarzenia podczas akcji gaśniczej, sam w niej nawet uczestniczyłem. Straszne to co się stało, na szczęście oprócz tony spalonych papierów i zniknięcia kilku komputerów, nic poważnego się nie stało. Szczęście, że nikogo z pracowników nie było w środku.

Oczywiście tak jak Słowik, mogę pomóc w poszukiwaniu sprawców. Ci ludzie muszą dostać za swoje. Wymierzmy im sprawiedliwość.

I'AM SAN ANDREAS TIMES

<font face="arial, helvetica, sans-serif"><b>JE SUIS SAN ANDREAS TIMES</b></font>

FBI 
prowadzi już śledztwo w tej sprawie. Do tego czasu Biuro redakcji jest zamknięte. Sprawdzamy,czy było to umyślne podpalenie,czy też jakieś zwarcie instalacji elektrycznej,bądź inny wypadek nie związany z działaniem osób "trzecich".

Część wyposażenia redakcji (komputery,drukarki,itp.) najprawdopodobniej zostało ono skradzione podczas chaosu który wyniknął z powodu pożaru budynku. 

Na szczęście zabezpieczyliśmy już nagrania z monitoringu,więc mamy nadzieję iż sprawców uda się jak najszybciej zatrzymać,a skradziony sprzęt i jego zawartość odzyskać. 

Resztę informacji będę udzielał po zakończonym śledztwie.

Federal Bureau of Investigation   [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT8lbudCFyBIbwu98ZWfy4...iOeiz8JrSK]

Ja do zakał FS'a dałbym gracza o nicku Grigi, pozdrawiam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości