Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The San Andreas Times [Nr 1]

Nr 1 (29 lutego-13 marca 2016)

Całość do pobrania:

http://cdn.fullserver.eu//upload_files/T...es%201.pdf

[Obrazek: sV7drZ1.png]

Miłej lektury

Wykreślanka najlepsza 

Przeczytałem całe wydanie i z bardzo wielką szczerością stwierdzam, że Wasze dzieło jest... brak mi słów, powiem tyle, ze jest to bardzo fajny pomysł, życzę Wam jak najlepiej, róbcie takich więcej.

Pozdrawiam, Ban.

Dobra robota. Przyznam szczerze, na początku trochę sceptycznie podchodziłem do tego, myślałem że to będzie raczej jakiś kontrowersyjne wydanie, jednak wyszło całkiem pozytywnie.

Według horoskopu niedługo spotkam swoją miłość i to będą dla mnie wspaniałe chwilę, więc jak tu nie polubić waszej serwerowej gazety [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20">

Kurcze myślałem że to eider i że zdradzi na nam informacje na temat RCONów no cóż...

Widać że się postaraliście, ogólnie pomysł z gazetą interesujący i licze na więcej wydań! Proponuje w następnych wydaniach zrobić krzyżówkę dotyczącą Fullservera.

Waga 23.09 - 22.10 - Możesz być wplątany w aferę przemytniczą. Najlepiej trzymaj się z dala od Doków. O kurde mam przewalone.

Propsuję taką inicjatywe ! Kreatywność w sampie to się ceni [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20"> Czekam na kolejne wydanie pany.

Popłakałem się ze wzruszenia przy wywiadzie z Noctro i BloodLine... [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20">

Gratuluję zrobienia wykreślanki, bo to duża umiejętność zmieścić tyle nicków w jednej wykreślance + fajny horoskop [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">

A i jeszcze proponuję dodać stopkę, bo nie wiem nawet kto prowadzi tą gazetę... [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">

Bardzo dobra realizacja pomysłu gazetki serwerowej.

Z doświadczenia wiem ile trwa i ile wysiłku wymaga stworzenie czegoś takiego dlatego podziwiam i gratuluję

Sam myślałem że taki pomysł nie może się udać ale widać że się da.

Czekam na następny numer. [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20">

Panna 23.08 - 22.09 - To dobry moment, by zapanować nad swoim zachowaniem. W najbliższym czasie admini będą Cię mieli na oku. Trochę prywatnie i na serwerze jakby się sprawdzało, coś nie tak jakieś medium czy co?

Wydanie zarąbiste polecam i nie jest to jakieś gówno w pincie [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20"> Może nawet dam znajomemu poczytać, w ogóle nie zaangażowanemu w sampa

Świetna inicjatywa! Przyjemnie się to czyta, czekam na Nr 2!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości