Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The San Andreas Times [Nr 1]
#1


Nr 1 (29 lutego-13 marca 2016)
 
Całość do pobrania:
 
http://cdn.fullserver.eu//upload_files/T...es%201.pdf
 
[Obrazek: sV7drZ1.png] 
Miłej lektury


#2


Wykreślanka najlepsza 


#3


Przeczytałem całe wydanie i z bardzo wielką szczerością stwierdzam, że Wasze dzieło jest... brak mi słów, powiem tyle, ze jest to bardzo fajny pomysł, życzę Wam jak najlepiej, róbcie takich więcej.
 
Pozdrawiam, Ban.


#4


Dobra robota. Przyznam szczerze, na początku trochę sceptycznie podchodziłem do tego, myślałem że to będzie raczej jakiś kontrowersyjne wydanie, jednak wyszło całkiem pozytywnie.
Według horoskopu niedługo spotkam swoją miłość i to będą dla mnie wspaniałe chwilę, więc jak tu nie polubić waszej serwerowej gazety [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20">

#5


Kurcze myślałem że to eider i że zdradzi na nam informacje na temat RCONów no cóż...
Widać że się postaraliście, ogólnie pomysł z gazetą interesujący i licze na więcej wydań! Proponuje w następnych wydaniach zrobić krzyżówkę dotyczącą Fullservera.
Waga 23.09 - 22.10 - Możesz być wplątany w aferę przemytniczą. Najlepiej trzymaj się z dala od Doków. O kurde mam przewalone.


#6


Propsuję taką inicjatywe ! Kreatywność w sampie to się ceni [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20"> Czekam na kolejne wydanie pany.


#7


Popłakałem się ze wzruszenia przy wywiadzie z Noctro i BloodLine... [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20">Gratuluję zrobienia wykreślanki, bo to duża umiejętność zmieścić tyle nicków w jednej wykreślance + fajny horoskop [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">A i jeszcze proponuję dodać stopkę, bo nie wiem nawet kto prowadzi tą gazetę... [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">

#8


Bardzo dobra realizacja pomysłu gazetki serwerowej.
Z doświadczenia wiem ile trwa i ile wysiłku wymaga stworzenie czegoś takiego dlatego podziwiam i gratuluję
Sam myślałem że taki pomysł nie może się udać ale widać że się da.
 
Czekam na następny numer. [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":)" width="20">

#9


Panna 23.08 - 22.09 - To dobry moment, by zapanować nad swoim zachowaniem. W najbliższym czasie admini będą Cię mieli na oku. Trochę prywatnie i na serwerze jakby się sprawdzało, coś nie tak jakieś medium czy co?

Wydanie zarąbiste polecam i nie jest to jakieś gówno w pincie [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20"> Może nawet dam znajomemu poczytać, w ogóle nie zaangażowanemu w sampa


#10


Świetna inicjatywa! Przyjemnie się to czyta, czekam na Nr 2!


  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości