Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olipijskie w Los Santos FS i nie tylko...
Yo ryje !

Jestem Ganjagun, na serverze znany obecnie jako afgan, Ci co chcieli poznać Ciężką Rękę Pana

mieli styczność również z mianem - GAN MASAKRATOR.Na wstępie chciałbym dodać ,że filmik ,który 

będziecie mieli możliwość obejrzeć ma na celu uświadomienie Wam jaki Fullserver może być inspirujący.

Konkurs ? Nie biorę w nim udziału.Moje ambicje są znacznie wyższe niż jakieś żetony czyt. GAMEPOINTS

Jeżeli chcecie drodzy Admini możecie wstawić filmik na główny baner forum.Skromność to moja główna cecha.

Moja produkcja jest zrealizowana dla Was.To dla Was moi rówieśnicy - gracze poświęciłem nocny czas,

odpuszczając przy tym tak ważny dla życia człowieka sen.Dlaczego w nocy? Ci co mogli ze mną grać,rozmawiać

w godzinach po 1:00 wiedzą ,że staję się kreatywniejszy niż zwykle jestem ale czy pozostaję przy tym etyczny?

Sami ocenicie.Śmiało możecie mnie określić Quentinem Tarantino SAMPA.Nie mogłem w pełni zrealizować swojej wizji

co do fabuły tego krótkometrażowego filmu gdyż otrzymałem bana, bana z mojej i tylko mojej winy.Jak łatwo się

można domyślić miałem ograniczony dostęp do servera a co za tym idzie zdziesiątkowane pole manewru odnośnie 

IO.Czy stanowiło to dla mnie problem? Absolutnie.Działałem pod wpływem emocji,nagłych myśli,impulsów możnaby rzec Claude Monet

rzeczywistości sampa.Jak to zrobiłem? Cytując klasyka "Jak nie wiesz o co chodzi, to weź się kurwa dowiedz !"

Chciałbym z góry podziękować tym ,którzy mnie wspierali w produkcji tego filmu,jestem wdzięczny za to niemiłosiernie,

a więc podziękowania składam na swoje ręce.Czekajcie na kolejne produkcje.

Igrzyska Olimpijskie 2016 - Los Santos.Fullserver.Moja wizja.

ŻARTUJE ZNOWU SIE NACPAŁEM XD

https://www.youtube.com/watch?v=8WOWrcrV3TQ

Rozjebałeś system gościu :* :v

hahahhaha o matko ale sie usmialam [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20"> jestem z Ciebie dumna Synu [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">  

Nie mam słów, po prostu... ZAJEBISTE rób takich więcej, za ten film, to RCON'i Ci powinni dac z 50k tych gp xd

Barwo, ten film jest mega. Masz talent i zajebiste poczucie humoru. Więcej takich [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">

Nie no kurwa, mistrzostwo [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">

Zajebista robota [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin.png[/img]/emoticons/[email protected] 2x" title=":D" width="20">

Wykurwiste 

Prosze o wiecej XD

Cytat:
9 godzin temu, Ban napisał:

Nie mam słów, po prostu... ZAJEBISTE rób takich więcej, za ten film, to RCON'i Ci powinni dac z 50k tych gp xd

Wolałbym dostać unbana XDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości