Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puma

Pochwała dla Pana Rafała.

Pochwalam Pumę, albowiem tak jest napisane. Czytasz to i pewnie się zastanawiasz, a dlaczego akurat jego? Możesz uznać że siedzi w gównianym gangu z trollami, że to taki trochę cwaniak, że lubi Frediego i pożal się boże Wieśka. Ale to człowiek, który wbrew wszystkim przeciwnościom losu pokazuje... kurde no nie wiem. Codziennie mnie lajkuje i fajnie się z nim gada jak mało z kim. Oto powód mojej pochwały.

A jakie ty masz powody by pochwalić Pumę?

Ja też chciałbym go pochwalić za trolling, obrazy. Nie ma lepszego gracza od niego.

Nagroda: admin 

Najinteligentniejszy troll jaki kiedykolwiek pobłogosławił ten server. Rozmawiając z nim nie masz pojęcia, czy robi cię w konia, czy właśnie się przed tobą otworzył i pokazał swe prawdziwe uczucia. Chciałbym z tego miejsca podziękować mu za lata przyjaźni, nauk, rozmów i wspólnego trolowania. Puma jest jedną z dwóch osób, które poznałem na tym serverze i zostaną w mym sercu na zawsze. Dlaczego cenię go jako przyjaciela? W sumie trudne pytanie... Najbardziej chyba cenię jego dedykację do Queen i to, że jest sobą kładąc lachę na hejterów.

Rafale, dziękuję. Nie zmieniaj się <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości